cash, credit card
Купити вхідні двері в Харкові в інтернет магазині Велика База, ціни, фото, каталог вхідних дверей, всі розміри
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Производитель:
фильтр

Сортувати:

При виборі вхідних дверей потрібно розуміти, що від обраної конструкції залежить не тільки збереження майна в будинку або квартирі, але і життя господарів. В інтернет магазині Велика База Будматеріалів великий вибір вхідних дверей, які відрізняються кращими якостями і привабливою вартістю. У зв'язку з цим, в нашому інтернет магазині можна вибрати двері, яка буде повністю підходити мешканцям відповідно до їх можливостей.

Як правильно вибрати вхідні двері?

При виборі вхідних дверей насамперед варто звертати увагу як на зовнішні якості, тепло і звукоізоляцію, так і на захист і замки. Щоб двері служила досить довго, вона повинна виконувати ряд функцій:
При виборі вхідних дверей варто звернути і на її склад:
При виборі замка, слід звернути увагу на конструкцію замка. Рекомендується вибирати двері з двома видами замків - сувальдний і циліндровий, що надає додатковий захист від розтину. Розміри вхідних дверей визначаються в залежності від розміру дверного отвору. Ширина і довжина дверної коробки повинна бути менше розмірів дверного отвору від 10 до 20 см. Це дозволяє створити технологічні отвори між каркасом і дверима прорізу, які, в подальшому, будуть заливатися монтажною піною.

Види дверей - металеві і дерев'яні

Дерев'яні двері є рідкістю в даний час, але при установці таких дверей слід звернути увагу на породу дерева і її товщину, а також замки і запори, щоб підвищити безпеку власного житла. Зовнішній вигляд металевих дверей може бути вельми різноманітним і залежить тільки від переваг покупця. В інтернет магазині представлений каталог металевих дверей, підкріплений фотографіями і технічними характеристиками. Вартість дверей визначається її складом і виробником.

Купити вхідні двері Ви можете в магазині Велика БудБаза

Купити кращу вхідні двері в Харкові можна в інтернет магазині Велика База Будматеріалів за недорогою ціною, також є можливість оформити вподобану модель на замовлення, відповідно до ваших вимог.