cash, credit card
Купити сталеві радіатори в Харкові у Великій Базі Будматеріалів - низькі ціни
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Производитель:
фильтр

Сортувати:

Популярність цих приладів зараз знаходиться на піку. Вони все частіше зустрічаються в квартирах, офісах або заміських будинках. Такий активний попит пояснюється високою економічністю і ефективністю.

Купити сталеві радіатори в Харкові

Під час опалювального сезону продаж цих приладів йде особливо активно. Безумовно, в Харкові знайдеться багато місць, де їх можна купити, але якщо Вас цікавить низька ціна в комбінації з високою якістю, тоді ми рекомендуємо замовити цей товар на сайті компанії Велика база будматеріалів. Професійні консультанти допоможуть підібрати той варіант, який буде ідеально підходити Вашим вимогам.

Сталеві радіатори опалення - загальні характеристики

Випускається два види цих приладів: панельні і трубчасті. Перші, складаються з пластин і металевих профілів і мають кілька типів. Виходячи з обраного типу, Ви отримуєте опалення з конвекцією або без неї. Трубчастий тип має велику різноманітність кольорів і розмірів, складається з з'єднаних між собою сталевих трубок, які служать ще і корпусом. Основні параметри:
Підводячи підсумок, можна сказати, що ці вироби мають хорошу тепловіддачу, прості у використанні і установці. Крім того, маючи привабливий дизайн, вони знаходяться в доступній ціновій категорії.