cash, credit card
Клей для газоблоку купити в Харкові, ціна на клей для газоблоку в інтернет магазині
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  139 - 160 грн
Производитель:
фильтр

Сортувати:

160.00 грн/штука
Оптовая цена: 137.50 грн
- +
0.00 грн/штука
Оптовая цена: 67.20 грн.
- +
139.00 грн/штука
- +
0.00 грн/штука
- +

Клей для газоблоку за доступною ціною в Харкові

Прискорити кладку газобетонних блоків допомагає спеціалізований клей. Він дозволяє досягти мінімальної товщини шва - 2-3 мм, скорочує площу стиків і виключає в подальшому тепловтрати. Клей для газоблоку пластичний і однорідний, простий і зручний у використанні. Переваги, якими володіє клей для блоків газобетону:

Клей для газобетону рекомендують змішувати теплою водою і зберігати в сухому, захищеному від вологи та холоду, місці.

Який краще вибрати клей для газоблоку?

Перш ніж купувати і використовувати клей для газоблоку, слід враховувати головні компоненти, з яких він складається:

Існують так звані «літні» і «зимові» суміші. Відмінністю останніх є те, що клей для газобетону можна використовувати при більш низьких температурах до -10 ° C. Що ж стосується виробників складів, то хорошою репутацією користуються торгові марки Корал, Полірем, Момент, Ансерглоб і інші бренди з нашого каталогу. Вибираючи цю продукцію, ви не прогадаєте як і отримаєте саме той клей, який допоможе досягти поставленої мети.

Чому замовити клей для газоблоку краще в Великій Базі Будматеріалів?

В процесі проведення будівельних робіт хочеться досягти економії бюджету, не втративши в якості, а також прискорити сам процес. Ми пропонуємо замовити клей для газоблоку в Харкові на вигідних умовах. У Великій Базі Будматеріалів вас чекають:

Наші менеджери на зв'язку і протягом усього робочого дня готові надати вам кваліфіковані консультації з питань вибору клею для газоблоку. А також допомогти знайти задовільне рішення і організувати доставку таким чином, щоб ваша покупка не змусила себе чекати.