cash, credit card
Повернення і обмін
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com

Робота компанії "Бігстройбаза" заснована на принципах взаємовигідного співробітництва та лояльності до клієнтів. Саме тому, в разі пред'явлення слушних претензій, ми легко оформимо обмін або повернення товару.

    Наш асортимент налічує кілька тисяч різноманітних матеріалів для будівництва та ремонту. Висока якість і оригінальність продукції підтверджується сертифікатами відповідності, однак іноді мають місце нестандартні ситуації. Причиною претензії може служити невідповідний колір, розмір, форма або ж неналежне, на думку клієнта, якість товару.

   Повернення здійснюється протягом 14 днів з моменту придбання товару, на основы Закону України "Про захист прав споживачів".

Умови обміну та повернення:

   У разі порушення перерахованих вище умов, компанія "Бігстройбаза" залишає за собою право відмовити в задоволенні вимоги клієнта.

   Якщо заявлені технічні характеристики не відповідають реальним властивостям, оформляється офіційна рекламація, яка відправляється на завод-виробник для прийняття остаточного рішення.                                         

      Пам'ятайте, що співпраця з нами - запорука комплексного підходу до вирішення будь-якого виниклого питання!