cash, credit card
Оплата і доставка
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com

ДОСТАВКА

  Ми здійснюємо доставку будівельних матеріалів по Харкову і області:

  У вартість входить навантаження товару зі складу і транспортування його на об'єкт. Послуга розвантаження і занесення оплачується окремо, і розраховується індивідуально. Оплата товару за фактом відвантаження.

  А також можливість вивезти товар зі складу самостійно.

ОПЛАТА

  Ми надаємо два способи оплати замовлення:

КРЕДИТУВАННЯ

  Крім того, ми відкриваємо перед нашими клієнтами нові можливості у вигляді кредитування на оптимальних умовах, спільно з АТ "УКРСИББАНК". Тепер ви можете оформити кредит на придбання будівельних матеріалів на суму від 300 до 100 000 гривень. Для вашої зручності, банк пропонує наступні умови:

  Але це ще не всі переваги, адже зараз діє АКЦІЯ з надання пільгового періоду на 3 місяці! З першого по третій місяць платежі не обкладаються комісією (мінімальний термін погашення становить 5 місяців). Вигода очевидна!

  Помірна процентна ставка і ніяких прихованих платежів, все максимально зрозуміло і прозоро. Ви можете бути впевнені в юридичній чистоті питання, адже "УКРСИББАНК" має бездоганну репутацію. Позика надається пенсіонерам, підприємцям, найманим працівникам та фізичним особам у віці від 21 до 65 років. Для оформлення договору достатньо надати в банк паспорт і ІІН.

  Ви можете отримати бажаний товар прямо зараз, а оплатити його потім, без шкоди своєму фінансовому становищу. Не варто нехтувати можливістю привести свій будинок в порядок, зробити ремонт або закінчити нарешті будівельні роботи. Кредит - це доступний спосіб вирішити нагальні проблеми сьогодення, не відкладаючи їх на довгострокову перспективу. Підвищуйте якість свого життя вже зараз!