cash, credit card
Купити утеплювач в Харкові за низькими цінами
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  335 - 884 грн
Производитель:
Тип:
Товщина листа:
Основа:
Густина:
фильтр

Сортувати:

335.00 грн/упаковка
Оптовая цена: 272.50 грн
- +
537.00 грн/упаковка
Оптовая цена: 504.50 грн
- +
537.00 грн/упаковка
Оптовая цена: 504.50 грн
- +
0.00 грн/упаковка
- +
0.00 грн/рулон
- +
0.00 грн/упаковка
- +
0.00 грн/упаковка
Оптовая цена: 555.00 грн.
- +

Купити мінеральний утеплювач - ціна в Харкові

Утеплювачами називають елементи конструкції, що зменшують передачу тепла. Як правило теплоізоляція стін проводиться одним з трьох способів:
Як правило, ізолюючий матеріал кріпиться зовні. Виняток становлять випадки, коли фасад представляє художню або історичну цінність (пам'ятники архітектури), але при цьому може постраждати мікроклімат приміщення. Розглянемо основні види теплоізоляційних матеріалів: Мінеральна вата - волокнистий матеріал, який виробляється на основі базальту і металургійних шлаків. Мінеральні плити застосовуються для зовнішнього утеплення всіх видів будівель. Вони не горять і мають відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості. Крім того, цей матеріал не токсичний. Все це робить мінвату універсальним матеріалом для будівництва і подальшого утеплення штукатурного типу. Скловата - матеріал, що складається з тонких скляних ниток. В основному скловата використовується для зовнішнього утеплення фасадів і теплоізоляції підлог, трубопроводів і даху. Скловата також не горить і не шкідлива для здоров'я, якщо ізоляційний шар повністю покритий штукатуркою.

Базальтова вата за низькою ціною з доставкою

Пінопласт - один з найпопулярніших і, можливо, найбільш легкий ізоляційний матеріал. Це робить його незамінним в тих випадках, коли небажано навантажувати стіну або перекриття зайвою вагою. Крім того, пінопласт безпечний для здоров'я (з нього навіть роблять одноразовий посуд). Керамзит - пінистий матеріал на основі глини, в основному використовується для теплоізоляції підлог. У цьому розділі ви знайдете найрізноманітніші матеріали для тепло і звукоізоляції приміщенні - як зовні, так і всередині приміщення. Всі матеріали сертифіковані, а значить, придатні для використання в будь-яких видах робіт, в тому числі, розрахованих на самий якісний і довговічний результат.