cash, credit card
Гофротруба для електропроводки купити в Харкові, ціни на Гофротруба для електропроводки
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  4 - 294 грн
Производитель:
Діаметр:
фильтр

Сортувати:

4.00 грн/м.пог.
- +
5.00 грн/м.пог.
- +
4.00 грн/м.пог.
- +
6.00 грн/м.пог.
- +
0.00 грн/м.пог.
- +
0.00 грн/м.пог.
- +

Полімерні вироби все частіше замінюють металеві на різних ділянках робіт. Це пояснюється прекрасними технічними і експлуатаційними характеристиками сучасних ПВХ складів. Приємним бонусом є ще і доступна ціна полімерних матеріалів, в порівнянні з металевими аналогами. В огляді нижче ми поговоримо про такий практичний виріб, як гофрована труба.

Область застосування

Конструкція відрізняється ребристою поверхнею, яка дає оптимальне поєднання міцності і гнучкості. Саме тому, сфера експлуатації гофри досить широка:

При виконанні ремонтних і монтажних робіт звертайте увагу на те, що внутрішній діаметр завжди трохи менше зовнішнього.

Отже, чим же пояснюється затребуваність гофротруби?

Купити труби гофровані в інтернет магазині

Ціна гофри для кабелю не вдарить по кишені, будьте впевнені, що ця покупка легко впишеться навіть в саму мінімальний кошторис витрат. В інтернет магазині "Бігстройбаза" ви зможете замовити все, що потрібно для будівництва та ремонту. Ми надаємо тільки якісну продукцію від перевірених постачальників. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті, і менеджер зв'яжеться з вами через кілька хвилин!