cash, credit card
Волокно армуюче купити недорого в Харкові, ціна на фібру поліпропіленову в інтернет магазині
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Производитель:
фильтр

Сортувати:

Що таке волокно армуюче

З технічної точки зору, армуюче волокно являє собою групу скляних волокон, які зазвичай виготовляються за методом формування волокна з розплаву.

Волокно армуюче в інтернет-магазині

Придбати волокно армуюче, фібру і інші будматеріали ви з легкістю можете замовивши їх в магазині Велика База Будматеріалів, в якому є величезний каталог товарів на вибір за критерієм ціни, властивостей і якостей. Завдяки низьким цінам і великому вибору волокна армуючого - ви обов'язково знайдете те, що шукали.

Як використовувати фібру в бетон для мікроарматури бетону і розчинів (застосування)

Фібра є армуючим волокном, яке активно використовується в будівельній сфері. Її варто додавати в бетон у всіх випадках, коли ви бажаєте уникнути виникнення пластичних усадкових тріщин, які в подальшому можуть зіпсувати враження про виконану вами роботу з бетоном. Що б фібра принесла найбільш прийнятний результат, варто використовувати її за такою схемою:
Правильний спосіб застосування: додавати фібру на початковому етапі замісу бетону.

Який результат принесе використання фібри в подальшому:

Купити волокно армуюче в Харкові

Купити волокно армуюче в Харкові недорого дуже просто завдяки нашому магазину, який надає покупцеві можливість вибору з величезної кількості товарів. Навіть самий прискіпливий покупець оцінить асортимент магазину і залишиться задоволеним після здійснення покупки. Замовити фібру у нас ви можете зв'язавшись з нами, використовуючи наші контактні дані: info@bigstroybaza.kh.ua або +38 (067) 159-45-63