cash, credit card
Купити плити підвісної стелі Армстронг у Харкові, ціни на стельові плити
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Товщина:
фильтр

Сортувати:

75.50 грн/штука
Оптовая цена: 68.00 грн
- +

Плити підвісної стелі від інтернет магазину Велика База Будматеріалів

Для внутрішніх опоряджувальних робіт у будинках, офісах і інших громадських приміщеннях досвідчені будівельники часто рекомендують купити плити для підвісної стелі Армстронг. Виробляє їх американська компанія, відома своїми унікальними технологіями і високою якістю продукції. Виготовляється плита з мінерального волокна, шпонированного ДВП, емальованого та ламінованого металу. Виріб демонструє надійність навіть в складних умовах експлуатації. Вирішивши купити плити для підвісної стелі Армстронг, будівельник отримує різні типи крайок і універсальний дизайн. Каркас - гратчастий, і передбачає використання Т-подібного профілю. При цьому, профіль встановлюється таким чином, щоб поперечна полиця профілю грала роль несучої бази. Форма і розміри осередків плити бувають різними, що надають простір для фантазії дизайнера.

Які ціни на стельові плити в Харкові?

Радує і те, що ціна плити стельової Армстронг - цілком доступна. Конструкція підвісної стелі - проста і зрозуміла в процесі ремонту і подальшої експлуатації. Вона забезпечує прекрасний зовнішній вигляд стельової обробки з економією часу і коштів. Очевидні також наступні переваги:
Вирішивши купити плити для підвісної стелі Армстронг, звертайте увагу на акустичні якості, текстуру самої поверхні і клас вологостійкості. Слід зазначити, що чим товще плита - тим вище показники вологостійкості і звукопоглинання.

Чому вигідно купити плити для підвісної стелі в Великій Базі Будматеріалів?

У каталозі ви знайдете базові, функціональні і моделі економ-класу. Таким чином, в одному магазині можна придбати світильники плити Армстронг в Харкові, які найкращим чином підійдуть для ваших ремонтних цілей. Крім того, ви отримуєте:
Наш асортимент стельової плити дозволяє швидко підібрати саме те дизайнерське рішення, яке зробить інтер'єр неповторним.