cash, credit card
Купити стеклохолст в Харкові за низькими цінами!
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  20 - 28 грн
Производитель:
Густина:
фильтр

Сортувати:

20.00 грн/м.кв.
Оптовая цена: 19.00 грн
- +
0.00 грн/м.кв.
- +
0.00 грн/штука
- +
Малярний стеклохолст ( «павутинка») - це матеріал, який виконує подвійну функцію: з одного боку, він надає оброблюваної поверхні естетичний вигляд, а з іншого - армує її, допомагаючи уникнути появи тріщин і інших косметичних дефектів. Хоча матеріал називається полотном, скловолокно ніяк не тканиний, а щільний шар, який, не дивлячись на це, має дуже велику міцність натягу. Особливо зручно використовувати «павутину», якщо перед вами стоїть завдання вирівняти плити стельового перекриття. Часто висота приміщення не дозволяє облицьовувати стелю гіпсокартоном, а штукатурка має властивість давати тріщини при перепаді температури і усадки стін.

Склополотно (павутинка) купити за найкращою ціною в Харкові


Склополотно простий у використанні і не горючий, що робить його безпечним і зручним матеріалом, що ідеально підходить для самостійного ремонту квартири. «Павутинка» наноситься після шпатлювання поверхні і її просочення складом грунтовки (наприклад, Ceresit). Потім можна наклеювати листи скловолокна аналогічно тому, як наклеюються шпалери. На готову суху поверхню при бажанні можна нанести 1-2 шари фарби.