cash, credit card
Купити газоблок в Харкові недорого поштучно, ціна за штуку газоблоку в інтернет магазині
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  42 - 3150 грн
Производитель:
Тип:
фильтр

Сортувати:

47.00 грн/штука
- +
141.00 грн/штука
- +
3150.00 грн/м.куб.
- +
42.50 грн/штука
- +
0.00 грн/м.куб.
- +
0.00 грн/штука
- +
0.00 грн/штука
- +
0.00 грн/штука
- +
0.00 грн/м. куб.
- +
0.00 грн/м.куб.
- +

Газоблоки: різновиди, який краще вибрати

Газоблок - це пористий матеріал, що отримується в результаті додавання в розчин алюмінієвої крихти, яка утворює газ, вступаючи в реакцію з киснем при нагріванні. За способом виробництва розрізняють газобетон:
Газобетон неавтоклавного виробництва застосовується тільки в будівництві малоповерхових будівель в силу високої пористості матеріалу. Газобетон автоклавного твердіння використовують для зведення багатоповерхових конструкцій і самонесучих стін. Газоблоки автоклавного твердіння можна розділити на наступні типи в залежності від сфери застосування:
Виробники газоблоків використовують різні компоненти і технології, в силу чого вироби різних торгових марок можуть незначно відрізнятися за технічними характеристиками. Якщо ви прийняли рішення купити газоблоки з доставкою, то ми пропонуємо вам також скористатися додатковими сервісами Великий Бази Стройматериалов: розрахунок кількості матеріалу на вашу кресленням, розвантаження товару, консультація фахівця з виїздом на об'єкт тощо.

Купити газоблоки поштучно: розміри і ціни в Харкові

Ціна куба газоблоку різниться в залежності від характеристик щільності і виробника. Компанія Ytong виробляє газобетон преміум класу. Європейська якість газоблоків Bonolit було оцінено багатьма будівельниками, що робить цю торгову марку вельми популярною. Газоблоки виробника Грас відмінно зарекомендували себе в співвідношенні ціна / якість. Для уточнення актуальної вартості газоблоку того чи іншого виробництва, зверніться до наших фахівців будь-яким зручним для вас способом. При необхідності придбання неповної упаковки фахівці допоможуть вам розрахувати вартість замовлення. Знаючи ціну за штуку, купити газоблок в Харкові не складе великої проблеми.

Купити газоблоки недорого в Харкові легко з Великою Базою Стройматеріалів

Проаналізувавши, скільки коштує газоблок в Харкові у різних дистриб'юторів, ви легко зможете помітити, що Велика База Стройматеріалів пропонує не тільки вигідну ціну, але ще і якісну доставку товару в палетах, а також можливість замовлення спецтранспорту для завантаження / розвантаження товару (крани, тягачі та пр.).