cash, credit card
Металочерепиця в Харкові, купити метоллочерепіцу за низькою ціною в інтернет магазині
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
фильтр

Сортувати:

Покрівельна металочерепиця в інтернет-магазині Велика База Будматеріалів
Сьогодні купити металочерепицю недорого дуже актуально. Це дахове покриття широко застосовується в процесі зведення котеджів, багатоповерхових житлових будинків і громадських будівель. Матеріал підходить для будь-якої кліматичної зони завдяки стійкості до різких температурних коливань і атмосферних опадів. За своєю конструкцією металочерепиця - це профільована сталь з кольоровим захистом полімерним покриттям. Ефект черепичної кладки досягається шляхом профілювання. Вибираючи металочерепицю, слід знати - вона різниться по геометрії профілю, монтажної площі, висоти гофри, типу захисного і декоративного покриття.

Яку краще купити металочерепицю для даху?

Вирішивши купити металочерепицю - ціна не тільки важлива, і варто звертати увагу на такі характеристики:
  1. Строк служби. Він встановлюється компанією-виробників, і чим довше служба - тим краще! Наприклад, черепиця з полімером на основі поліуретану прослужить вам не менше 20-35 років. А ось покриття з поліестеру розрахована на 15-20 років, хоча і коштує дешевше. Термін служби металочерепиці з покриттям цинку може досягати 50 років.
  2. Товщина. Недорога металочерепиця з товщиною сталі 0,45 мм вимагає монтаж з мінімальним кроком обрешітки, що веде до додаткових витрат. Тому краще зупинити свій вибір на стандартній товщині сталі для черепиці - 0,5 мм.
  3. Наявність цинку. Він виступає захисним покриттям від усіх негативних факторів. Металочерепицю покривають цинком для стійкості до атмосферних опадів, механічних пошкоджень, від впливу агресивного навколишнього середовища.
  4. Полімерне покриття. Саме воно відповідає за зовнішній вигляд і стійкість листа. Найпопулярнішим вважається застосування пластизола, поліуретану і поліестеру. Саме від виду покриття залежить колірна гамма представленої в продажу металочерепиці.
  5. Колір. У продажу представлено різноманіття кольорів і відтінків. Варто врахувати, чим темніше лист - тим сильніше він буде схильний до зміни кольору під впливом сонячних променів. А ось на світлій черепиці ефект «вицвітання» не так сильно помітний.

Яка вартість металочерепиці за м2 в Харкові?

Щоб купити металочерепицю, і ціна не вдарила по кишені, а результат - не розчарував, слід чітко визначитися з різновидом. Наприклад черепиця «монтеррей» і «каскад», а також інші види розрізняються між собою не тільки висотою хвилі (гофрой), але і симетричністю або несиметричністю профілю. Найдешевшої і затребуваною вважається металочерепиця до 50 см разом з висотою щабля. Вони широко використовується в малоповерховому будівництві і має дуже високу монтажну ширину, що здешевлює покрівельні роботи. Висота від 50 мм - це більш дорога черепиця через невелику монтажну ширини, та й застосовується вона, в основному, на висотних будинках. Дорогими і ексклюзивними вважаються листи металочерепиці з геометрією профілю типу «шанхай», «каскад», «Андалузія» та інші.

Переваги та недоліки металочерепиці

Металочерепиця радує наступними перевагами:

  • малу вагу - зазвичай один м2 покриття важить приблизно 5 кг;
  • простота монтажу без застосування посилення і залучення спецтехніки;
  • довгий термін служби - якісно покладена черепиця прослужить більше 30 років;
  • гарний зовнішній вигляд, який досягається завдяки різноманітності кольорів і відтінків.
З недоліків - дуже висока ціна на деякі види. Але в інтернет-магазині Велика База Будматеріалів ви можете купити металочерепицю недорого, з реальною економією.