cash, credit card
Купити радіатори опалення в Харкові Великий Базі Будматеріалів - низькі ціни
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com

категории:

Цена:  9 - 403 грн
Производитель:
фильтр

Сортувати:

103.00 грн/штука
- +
117.00 грн/штука
- +
9.50 грн/штука
- +
14.50 грн/штука
- +
349.00 грн/секция
- +
402.50 грн/секция
- +
0.00 грн/штука
- +

Якісна система опалення створює комфорт і затишок в будь-якому приміщенні. Для того, щоб не помилитися з вибором, важливо розуміти особливості опалювальних приладів і властиві їм характеристики.

Види і переваги

Один з основних критеріїв при виборі виробу - це матеріал з якого вона виготовлена. Сучасні виробники пропонують такі види опалювальних приладів:

Конструктивні особливості

Крім показників ефективності, ми також дивимося на те, як виглядають прилади, адже дуже важливо, щоб радіатор вписався в інтер'єр. Залежно від конструкції, вироби діляться на такі види:

Крім того, виробники пропонують нам сучасні підлогові конвектори, які заховані в підлозі, або, наприклад, плінтусні, рівномірно розподіляють тепло, а також вертикальні - для приміщень з нестандартними габаритами. Такий конвектор може стати не тільки джерелом тепла, але і стильною деталлю інтер'єру.

Особливості вибору

Перед покупкою конвектора продумайте наступні моменти:

Купити радіатор опалення в Харкові

Наш інтернет магазин пропонує вам широкий вибір радіаторів опалення в Харкові. Тільки у нас ви знайдете якісну продукцію за розумними цінами. Зручне розташування складів дозволить без проблем забрати замовлення. У разі необхідності, менеджер організовує оперативну адресну доставку. Співпраця з магазином "Бігстройбаза" - це уважний підхід до кожного клієнта!