cash, credit card
Купити каналізаційні переходи на труби в Харкові у Великій Базі Будматеріалів
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  5 - 78 грн
Производитель:
Тип:
Діаметр:
фильтр

Сортувати:

59.50 грн/штука
Оптовая цена: 58.50 грн
- +
27.50 грн/штука
Оптовая цена: 27.00 грн
- +
25.00 грн/штука
Оптовая цена: 24.50 грн
- +
21.00 грн/штука
Оптовая цена: 20.50 грн
- +
11.50 грн/штука
- +
7.00 грн/штука
- +
77.50 грн/штука
Оптовая цена: 67.50 грн
- +
31.50 грн/штука
Оптовая цена: 31.00 грн
- +
Для комфортного життя людини, просто необхідна каналізаційна система. Для того щоб система водовідведення не давала збої при роботі і функціонувала довгий час, потрібно користуватися тільки високоякісними матеріалами при монтажі, і дотримуватися всіх технологічних правил. Каналізаційні комплектуючі мають багато різновидів, вони виготовлені з різної сировини. При виборі ви повинні враховувати всі фактори (перепади температур, навантаження, важкодоступність місць). Важливий вибір саме матеріалу, з якого складаються труби, адже саме склад матеріалу на пряму впливає на термін користування системою. Кількість варіантів досить велика, в магазині «Велика База Будматеріалів» представлені деталі з таких матеріалів:

Переходи внутрішньої каналізації

Каналізаційні переходи виробляються з поліпропілену, з'єднуються за рахунок різінових кілець. За допомогою переходу здійснюється редукція розміру. Для того що б поліпшити з'єднання варто використовувати спеціальну мастило. Переходи можливі різних видів:
Термін служби близько 50 років.

Пристрій зворотнього клапана для каналізації

Зворотний клапан користується великою популярністю у жителів багатоповерхових будинків, так як клапан допомагає усувати засмічення в каналізаційних трубах. Його використовують для перекриття потоку стічних вод, для того що уникнути псування майна і попадання фекалій в приміщення. З такою проблемою часто стикаються жителі перших поверхів. Сенс роботи полягає в тому, що клапан пропускає вхідний потік, але в зворотну сторону рідина не проходить. Вибір даної продукції надано в магазині «Велика База Будматеріалів».

Ціни на комплектуючі для каналізації в магазині «Велика База Будматеріалів»

Вибір комплектуючих для каналізації досить великий, якість відповідає всім правилам. Ціни Вас приємно здивують, адже діапазон цін спрямований на споживачів з різними фінансовими можливостями. Ціна залежить від сировини, з якого виготовлений товар. Купити клапани для каналізації і багато іншого Ви можете У Харкові в магазині «Велика База Будматеріалів», так як компанія є лідером з продажу. Можливо покупка за допомогою одного кліка, це ви можете зробити на сайті онлайн магазину. Тут Ви зможете придбати всі додаткові матеріали для сантехніки, і саму сантехніку в тому числі.