cash, credit card
Всі види декоративних штукатурок в Харкові. Низькі ціни. Доставка!
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  133 - 765 грн
Производитель:
Тип:
Розмір зерна:
фильтр

Сортувати:

764.50 грн/штука
Оптовая цена: 647.50 грн
- +
183.50 грн/штука
Оптовая цена: 115.20 грн.
- +

Широкий асортимент декоративних штукатурок в Харкові

Штукатурка, в залежності від різновиду, служить самим різним цілям: зміцнення стін і декор, утеплення і звукоізоляція, пожежна безпека. Цей вид обробки полягає в наступному: на поверхню наноситься один або кілька шарів розчину певної товщини. Вапняні та гіпсові оздоблювальні матеріали використовувалися для захисту стін і додання їм приємного зовнішнього вигляду вже сотні років назад. Протягом століть будівельники підмішували в них найрізноманітніші речовини, які фарбували розчин, надавали йому міцність і спрощували роботу. З появою полімерних добавок технологія штукатурення зробила відчутний крок вперед. В'язкі, наповнювачі та інші добавки зробили роботу з розчинами більш простою, а подальший розвиток технології призвеів до появи декоративних штукатурок.

Купити штукатурку короїд за найнижчою ціною


Декоративну штукатурку відрізняє від звичайних видів обробки, перш за все, простота використання: всю роботу можна виконати в лічені години, причому матеріал не містить небезпечних домішок і абсолютно безпечний як для працівників, так і подальшої експлуатації. Однак, найбільш приваблива риса декоративних штукатурок (як випливає з назви) - це їх зовнішній вигляд. Різноманітність малюнків і рельєфних візерунків дозволить домогтися практично будь-якого бажаного ефекту при роботі над інтер'єром приміщення, причому рельєф довговічний і підходить для багаторазового фарбування. Імітація дерева, поїденого жуками ( «короїд»), зерниста поверхня ( «баранчик), імітація мармуру - за допомогою декоративної штукатурки можна отримати найрізноманітніші фактури. Ціни на всі різновиди декоративної штукатурки роблять її доступним і стильним засобом декору. Штукатурка наноситься швидко і так само швидко висихає, причому небезпека дефектів при обробці мінімальна, навіть якщо працює не досвідчений будівельник, а новачок. Простота у використанні поєднується з міцністю і довговічністю кінцевого продукту. Гарна адгезія до різних видів основ, морозостійкість і вологостійкість - все це робить її незамінною при косметичному і капітальному ремонті (зокрема, підсобних приміщень, ванних кімнат, кухонь і коридорів, офісів і магазинів). У Великий базі будматеріалів ви знайдете великий вибір декоративних шпаклівок самої різної фактури. Всі шпаклівки в нашому асортименті зроблені визнаними лідерами ринку, такими як CERESIT і MASTER.