cash, credit card
Аквапанель купити в Харкові, ціни на Аквапанель в інтернет-магазині
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Производитель:
фильтр

Сортувати:

Аквапанель в інтернет магазині Велика База Будматеріалів

Аквапанель - це нове слово на вітчизняному ринку будівельних матеріалів. Прямокутні плити невеликого розміру застосовують в сучасному будівництві для оздоблювальних робіт. Особливість плит Аквапанелі в порівнянні з іншими матеріалами: особливий склад на основі цементу, армовані скловолокном поверхні і краю. Завдяки цьому значно поліпшується міцність матеріалу.

Переваги Аквапанелі

Аквапанелі відрізняються прекрасними експлуатаційними характеристиками. Вони стійкі до несприятливих кліматичних умов, стирання, нагрівання та інших агресивних впливів. Ще одна перевага - простота монтажу. Для кріплення Аквапанелі потрібен каркас з профілів як у випадку з гіпсокартоном, але в окремих ситуаціях виріб може кріпитися безпосередньо на стіну. Ще однією перевагою є відсутність вимог по додатковій підготовці перед фінішною обробкою. Будь-який оздоблювальний матеріал може наноситися безпосередньо на плиту. За екологічними характеристиками Аквапанель не поступається аналогічним матеріалам. Термін служби цих виробів без втрати своїх якостей становить кілька десятиліть. Але головною перевагою Аквапанелі є їх гнучкість. Вони з успіхом застосовуються на нестандартних вигнутих поверхнях і при обмеженому просторі. Можливість кріплення на поверхнях з радіусом кривизни до 1 метра робить Аквапанель незамінним матеріалом в деяких ситуаціях.

Купити Аквапанель за доступною ціною в Харкові

На даний момент випускаються такі види Аквапанелі:

Сфера застосування Аквапанель залежить від її виду. Так, наприклад, Аквапанель внутрішня (Indoor) прекрасно підходить для використання в приміщеннях з водним обприскуванням, душовими кабінами, басейнами, на автомийках, кухнях, пралень, їдалень, гаражах, підвалах. Аквапанелі зовнішні (Outdoor) з успіхом застосовуються для облицювання лоджій, балконів, козирків, будівництва альтанок, навісів, пристрої каркасних будинків, вентильованих фасадів, зовнішніх оздоблювальних робіт в гаражах, автомийках, автосервісах і т.д. Велика База Будматеріалів пропонує Вам прийнятні ціни на Аквапанель, що дозволяє гідно оцінити всі їх переваги.