cash, credit card
Руберойд в Харкові | Купити руберойд за низькою ціною в Харкові в інтернет магазині
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  207 - 1622 грн
Производитель:
Тип:
Основа:
фильтр

Сортувати:

1347.00 грн/рулон
Оптовая цена: 1,106.50 грн
- +
1622.00 грн/штука
Оптовая цена: 1,309.00 грн
- +
341.50 грн/штука
Оптовая цена: 314.00 грн
- +
810.00 грн/штука
Оптовая цена: 755.50 грн
- +
900.00 грн/штука
Оптовая цена: 894.50 грн
- +
207.00 грн/рулон
- +
238.50 грн/рулон
- +
0.00 грн/рулон
- +

Що таке руберойд і в чому його відмінність від еврорубероида?

Руберойд - м'який гідроізоляційний матеріал для покрівель, який продається в рулонах. Він виготовляється за допомогою просочення покрівельного картону легкоплавкими нафтовими бітумами і далі покриваються тугоплавким бітумом і азбестом або тальком. Руберойд частково складається з природних матеріалів. В його основу входить щільний картон, на який наносять тонкий шар бітуму з метою набуття підсумковим продуктом водовідштовхувальних властивостей. Виробничий процес досить простий, що дозволяє досягти низької собівартості продукції. Матеріал може служити відмінною покрівлею довгі роки, однак рекомендується використовувати його для перекриттів господарських або гаражних будівель в силу більшої надійності шиферу. Євроруберойд відрізняється більшою міцністю і виключно синтетичними матеріалами. В основі його лежить стеклохолст або поліефірне полотно, на який рівномірно і з двох сторін наноситься спеціальна суміш полімерно-бітумних матеріалів, що перешкоджають гниттю і піщана присипка.

Яка вартість руберойду для даху в Харкові

Ви можете купити руберойд в Харкові за ціною, яка вас приємно здивує. Завдяки високим гідроізолюючим функціям, надійності, практичності і невисокій ціні, цей матеріал швидко набрав свою популярність серед будівельників і фахівців, що займаються покрівельними роботами. Виробники руберойду постійно покращують якість його виробництва, що дозволяє знайти товар все більш кращої якості. Цей корисний в будівництві матеріал застосовують для гідроізоляції під час зведення фундаменту будівель, покрівлі, підлоги, підвалів, стель, перекриттів, стін. Він буває підкладковий і покрівельний. До вибору якісного покрівельного руберойду необхідно підходити з особливою педантичністю і відповідальністю. Адже міцна і надійна покрівля є захистом від будь-яких несприятливих факторів навколишнього середовища на протязі довгих років. Ціни на високоякісний руберойд в Харкові порадують кожну людину, яка потребує надійному будинку.

Купити руберойд в Харкові - ціни доступні на весь асортимент

Купуючи руберойд для даху у нас ви зможете бути впевнені, що купуєте відмінний продукт від заводу виробника. А це означає, що термін служби цього міцного матеріалу буде максимально довгим. Цей приголомшливий матеріал застосовується як гідроізоляція протягом багатьох років. Руберойд давно зарекомендував себе як відмінний гідроізолятор тільки з кращого боку. Завдяки доступності у всіх регіонах і низької вартості він знайшов широке застосування в будівельних роботах. Якщо ви зважилися придбати руберойд, інтернет магазин Велика База Будматеріалів допоможе вам у виборі відповідного товару. Різноманітність різновидів допоможе вам зробити правильний вибір на користь відповідного для ваших робіт руберойду високої якості. У порівнянні з іншими видами покриттів, ціни на руберойд у нас настільки прийнятні і приємні, що сподобаються покупцеві з будь-яким рівнем достатку. Також, якщо враховувати сферу застосування цієї універсальної продукції - для гідроізоляції різних поверхонь, для створення покрівлі з вентиляцією, для захисту фундаментів, то покупка обов'язково окупиться. При виборі цього виду товарів потрібно приділяти велику увагу всім характеристикам матеріалу, щоб він підходив під той вид робіт, який ви плануєте розпочати.

У чому переваги даного матеріалу?

По-перше, як і будь-який будівельний матеріал руберойд цінують за його надійність і довговічність. Полімерно-бітумна суміш дозволяє запобігти потраплянню вологи під покрівлю, що захистить всю будівлю від можливого гниття або виникнення грибкових утворень. По-друге, це досить доступний матеріал. За рахунок низької собівартості, виробники можуть здійснювати реалізацію руберойду по оптимізованим цінами, доступними широкому колу покупців. По-третє, матеріал відрізняється малою вагою, що полегшує його доставку, дозволяє оптимізувати логістичні витрати і не задіяти спеціалізованого обладнання для його перевезення. По-четверте, перекрита руберойдом покрівля має естетично акуратний зовнішній вигляд, приховуючи можливі недоліки матеріалу даху.

Як вибрати правильний руберойд?

В першу чергу слід звернути увагу на наявність сертифікатів відповідності виробництва. Рядовому покупцеві буде дуже важко визначити на око якісний матеріал чи ні, але тим не менш необхідно уважно оглянути полотно, матеріал повинен бути цілим, без явних отворів, розривів і пошкоджень. Присипка повинна бути нанесена рівномірно по всій поверхні листа. Проявіть уважність і ви напевно не помилитеся у виборі якісного товару.

Як укласти руберойд правильно?

Дотримання технологічного процесу завжди було дуже важливим моментом при здійсненні покрівельних робіт. Перед укладанням руберойду необхідно підготувати основу даху, очистити його від можливого забруднення і ретельно прогрунтувати поверхню. Також фахівці рекомендують укладати руберойд на цеметно-піщану стяжку або термоізоляційний матеріал. Подальший спосіб укладання руберойду залежить від типу вашої даху:
  • Плоский дах перекривається холодним способом, шляхом фіксації листів руберойду за рахунок керамзитного гравію.
  • У разі, якщо перекриваюча покрівля знаходиться під нахилом, то листи руберойду розігріваються спеціалізованої пальником після чого "приклеюються" до поверхні даху. Укладати листи необхідно в невеликий нахлест 5-10 сантиметрів.
  • Заслуговуючим увагу фактом є необхідність вкрай обережного нагрівання листів в силу того, що матеріал є легковозгоряючим, що зобов'язує майстра бути особливо пильним при здійсненні робіт. Для більшої безпеки рекомендується використання спеціалізованих насадок для пальника, а також виставлення температури в залежності від погодних умов, в яких проводяться роботи. Таким чином, незважаючи на всю доступність і практичність руберойду, перекриття покрівлі краще довірити команді професіоналів. Таким чином ви зможете уникнути можливих технологічних упущень зі свого боку і домогтися того, щоб покритий руберойдом дах міг прослужити вірою і правдою вам довгі роки.