cash, credit card
Купити автоматичний вимикач недорого в Харкові: ціни на автоматичні вимикачі в каталозі інтернет магазину
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  75 - 1424 грн
Производитель:
Номінальний струм:
Кількість полюсів:
фильтр

Сортувати:

152.50 грн/штука
Оптовая цена: 143.00 грн
- +
432.00 грн/штука
Оптовая цена: 405.50 грн
- +
1423.50 грн/штука
Оптовая цена: 1,336.00 грн
- +
0.00 грн/штука
- +
Автоматичний вимикач - це елемент, що забезпечує безпечне використання електричних мереж. Його основне завдання виражається в тому, щоб вчасно припинити подачу електричного струму в момент короткого замикання або перевантаження в мережі. У сучасному світі він є обов'язковою складовою частиною всіх ланцюгів електропроводки житлових і промислових приміщень.

Види автоматичних вимикачів

Який автоматичний вимикач краще вибрати

Перед тим як купити автоматичний вимикач необхідно враховувати, щоб струм автомата був менше максимального значення струму проводки. Важливий і тип відключення автомата. Їх називають типами час-струмових характеристик відключення. Маркуються латинськими літерами алфавіту (A, B, C, D, K, Z).
Важливо яка фірма виготовила автомат, його вартість і зовнішній вигляд. Все це теж може багато чого розповісти про якість виробу.

Ціни на автоматичні вимикачі

Ціни залежать від характеристик обраної вами моделі.

Купити автоматичний вимикач в Харкові

Перш ніж недорого купити автоматичний вимикач в Харкові, вибирайте правильно різновиди цієї категорії товарів, вивчайте ціни, і тоді покупка точно Вас не розчарує. Також в наявності нашого інтернет - магазину є стандартні вимикачі.