cash, credit card
Гіпсові шпаклівки купити в Харкові, шпаклівка гіпсова за низькою ціною для стін і швів
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  60 - 944 грн
Производитель:
фильтр

Сортувати:

620.00 грн/штука
Оптовая цена: 595.50 грн
- +
421.50 грн/штука
Оптовая цена: 404.00 грн
- +
0.00 грн/штука
- +

Гіпсові шпаклівки в інтернет-магазині Велика База Будматеріалів

Процес обробки стін не обходиться без такого матеріалу, як гіпсова шпаклівка. Матеріал простий у використанні, тому з роботою впорається навіть новачок. Разом з тим, шпаклівка на основі гіпсу забезпечує стін міцність, гладкість і стійкість до негативних факторів. Після обробки можна сміливо використовувати різні способи внутрішнього декорування, включаючи покриття водоемульсійними фарбами.

Технічні характеристики, переваги і спосіб застосування гіпсових шпаклівок

За своєю структурою гіпсова шпаклівка - це суха, порошкоподібна, або пастообразна суміш. Перший варіант пропонується покупцеві в мішках від 5 кг, і для використання її необхідно розбавляти водою. Другий тип представлений у продажу в спеціальних пластикових відрах з кришками - і така шпаклівка вже готова до використання. З чого складається гіпсова шпаклівка? Склад включає в себе:

Залежно від способу застосування гіпсова шпаклівка буває:

  1. Стартова. Такий розчин більше відноситься до чорнових сумішей, він застосовується для усунення нерівностей, западин і розгладження основного штукатурного шару.
  2. Фінішна. Ця гіпсова шпаклівка допомагає створити тонкий, гладкий і еластичний шар на рівних поверхнях для подальшого декоративного покриття.
  3. Універсальна. Вона підходить для чорнової і чистової обробки, а також застосовується для маскування стиків, усунення деформацій і тріщин, і навіть для роботи по бетону.

Перевагами суміші є висока гігроскопічність, адгезія з іншими типами поверхонь, легкість і швидкість шліфування, що полегшує проведення ремонтних робіт. Оздоблення стін відрізняється стабільністю, без усадки і розтріскування в подальшому. Крім того, витрата матеріалу втричі нижче в порівнянні з цементними основами, що дозволяє скоротити грошові витрати на придбання будматеріалів.

Яка ціна на шпаклівки гіпсові в Харкові?

Вартість гіпсової шпаклівки залежить від ваги суміші в упаковці, а також виробника. Добре зарекомендували себе такі торгові марки, як Knauf та Полірем - у продажу представлена ​​суміш, вагою від 5 до 25 кг. Це дозволяє кожному підібрати необхідну кількість, без переплати. У Великий Базі Будматералів вас порадують доступні ціни та швидка доставка, яка може здійснюватися безпосередньо в день замовлення.