cash, credit card
Купити профіль для підвісної стелі у Харкові, ціни в інтернет магазині
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  15 - 137 грн
Производитель:
Довжина:
фильтр

Сортувати:

89.50 грн/штука
- +
51.00 грн/штука
Оптовая цена: 45.00 грн Оптовая цена: 19.00 грн.
- +
24.50 грн/штука
Оптовая цена: 12.00 грн.
- +
47.00 грн/штука
Оптовая цена: 21.00 грн.
- +
137.00 грн
Оптовая цена: 63.00 грн.
- +
41.00 грн/штука
Оптовая цена: 36.50 грн Оптовая цена: 11.50 грн.
- +
124.50 грн/штука
Оптовая цена: 110.50 грн Оптовая цена: 36.00 грн.
- +
15.00 грн/штука
Оптовая цена: 13.50 грн Оптовая цена: 6.00 грн.
- +

Профіль для підвісної стелі від інтернет магазину Велика База Будматеріалів

Підвісні стелі останнім часом стали настільки широко вживаними, що вже складно уявити, як без них обходилися раніше. На сьогоднішній день це один з найбільш популярних способів оформлення стелі, що дозволяє кардинальним чином змінити дизайн будь-якого приміщення. Пристрій такої системи складається з плит, рейок, касет і каркаса. Для виробництва плит використовують різні матеріали - мінеральне волокно, алюміній та інші матеріали. Для кріплення цих плит обов'язково потрібно використання профіль.

Який краще купити профіль для підвісної стелі?

Якщо ви захочете купити профіль для підвісної стелі в Харкові, у вас обов'язково запитають - який вид вас цікавить? Залежно від функціонального призначення розрізняють:
Залежно від дизайну і конструкції підвісної системи, крім направляючого профілю можуть використовуватися і інші його різновиди.

Ціна на профіль для підвісної стелі в Харкові і області

Однією з найпопулярніших підвісних систем є продукція фірми Armstrong. Вироби цього виробника мають відмінні експлуатаційні властивості і відповідають міжнародним нормам якості та екологічної безпеки. Ціна профілю для підвісної стелі Армстронг залежить від його типу, матеріалу, товщини, міцності, оригінальності та обсягу закупівлі. Важливо відзначити, що для якісного монтажу плит Армстронг краще використовувати і такі ж профіля, так як в разі заміни на аналогічну продукцію іншого виробника обробна плита може лягти не надто щільно. Це в свою чергу загрожує зниженням безпеки всієї конструкції в цілому. На правильний вибір профільного матеріалу в першу чергу впливає складність підвісної конструкції. В інтернет магазині Велика База Будматеріалів можна підібрати всі необхідні товари для виконання монтажних робіт - свердла, дюбеля, анкера. Повністю сформувавши замовлення, уточніть адресу доставки і чекайте дзвінка менеджера.