cash, credit card
Куточки ПВХ і алюмінієві в Харкові. Низькі ціни.
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  7 - 68 грн
Производитель:
Тип:
Вид:
Довжина:
фильтр

Сортувати:

Крім кріпильних елементів, при проведенні будівельних робіт використовуються армуючі і напрямні деталі, також виконані з металу. Іноді, у випадках, коли металеві деталі застосовувати недоцільно або незручно, використовуються профілі і куточки, зроблені з ПВХ (полівінілхлориду) - відмінна альтернатива металевим.

У нас найнижчі ціни на куточок перфорований в Харкові

Установка куточків проводиться шляхом нанесення штукатурки щодо густої консистенції великими мазками по обидві сторони кута. Куточок обрізається до необхідної довжини і притискається. Після цього потрібно вирівняти шпателем суміш, що вийшла на поверхню через отвори перфорації і дочекатися її висихання. Куточки, як і маяки, потрібно встановлювати строго вертикально (за рівнем). Перфорація штукатурних профілів призначена для кращого зчеплення з поверхнею. Матеріал, з якого вони виготовляються (алюміній, ПВХ) також є невипадковим. Профілі можна з легкістю зігнути, що робить їх придатними для армування при покритті вигнутих елементів архітектури (арок, склепінь, напівкруглих стін) штукатуркою.