cash, credit card
Купити монтажну піну в Харкові! Ціна.
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  85 - 237 грн
Производитель:
Тип:
Сезонність:
фильтр

Сортувати:

195.50 грн/шт.
Оптовая цена: 173.50 грн
- +
213.50 грн/шт.
Оптовая цена: 189.50 грн
- +
140.00 грн/штука
Оптовая цена: 134.00 грн
- +
85.50 грн/штука
Оптовая цена: 82.00 грн
- +
210.50 грн/штука
- +

text_discount_label

-%

169.50 грн/штука 195.00 грн
- +
0.00 грн/штука
- +
0.00 грн/штука
- +
0.00 грн/штука
- +
0.00 грн/штука
- +

Монтажна піна - це двухкомпонентний пенополиуретановий засіб, що використовується в якості герметика. Продається, як правило, в аерозольних балонах. У комплекті з ним зазвичай є пластмасова трубка з активатором, за допомогою якої можна подавати піну назовні. Також виробляються балони з особливим кріпленням під металеві пістолети. При експлуатації такої піни додатково потрібно купувати речовина для прочищення пістолета після його застосування.

Монтажна піна - це комфортний і практичний будматеріал, який знайшов широке застосування в десятках різновидів ремонтно-будівельних робіт. Особливо популярний він при монтажі дверних і віконних прорізів, ревізійних решіток і т.д. Піна проникає у важкодоступні щілини і вибоїни, заповнюючи їх, миттєво твердне і перетворюється в тверду субстанцію, схожу з пластмасою. Не варто забувати про те, що цей матеріал, при нанесенні на будь-яку поверхню, має властивість збільшуватися в обсязі. Зважаючи на це при монтажі виробів рекомендується вставляти в отвори дверей розпірки для того, щоб уникнути деформації.

Купити монтажну піну недорого в інтернет-магазині "Велика база будматеріалів"

В даний час монтажна піна активно витісняє цемент, вапно, бітум та інші монтажні будматеріали. Істотна економія тимчасових і грошових ресурсів, а також підвищена міцність і комфорт в експлуатації зробили цей матеріал вибором професіоналів.

Технічними характеристиками, якими володіють поліуретанові монтажні піни, є наступні:

Придбати високоякісну монтажну піну в інтернет-магазині "Фенікс Центр" - значить отримати в своє розпорядження функціональний будматеріал, який виступає в ролі ущільнювача, тепло-звукоізоляції і монтажного матеріалу.