cash, credit card
Гіпсова штукатурка - ціна в Харкові, купити гіпсову штукатурку недорого в роздріб і оптом
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  260 - 392 грн
Производитель:
Призначення:
фильтр

Сортувати:

Гіпсові штукатурки в інтернет-магазині Велика База Будматеріалів

Популярний матеріал для чистової обробки стін - це гіпсові штукатурки. Як правило, вони використовуються при внутрішній обробці, так як гіпс має гидрофильностю і може піддаватися руйнувань під впливом зайвої вологи. Перевагою є те, що ціна на гіпсову штукатурку цілком доступна. Крім цього, виробники невпинно вдосконалюють склади сумішей, впроваджуючи в них різні добавки. Вони дозволяють досягти підвищеної вологостійкості, тому деякі види гіпсової штукатурки можна використовувати в процесі обробки фасадів або кімнат з підвищеною вологістю. Допоміжними компонентами можуть виступати:
  1. Полімери. Вони підвищують адгезію, покращують структуру і пластичність штукатурки. Суміш знаходить міцність, тому використовується на бетонних і силікатних поверхнях.
  2. Мінерали. Ці добавки забезпечують розчину підвищену в'язкість. У підсумку, штукатурка стає пластичною, зручною у використанні і стійкою до зовнішніх впливів.
Серед перевірених виробників слід виділити торгові марки Полірем, Майстер і Knauf.

Яку краще купити гіпсову штукатурку?

На властивості штукатурки впливають фракції наповнювача, тому спирайтеся на цей показник в процесі вибору:

Використання штукатурки гіпсової: за і проти

Переваги, якими володіє гіпсова штукатурка - доступність, простота у використанні, безпеку для здоров'я людини і навколишнього середовища. Крім того, перевагами є:

Єдиним недоліком гіпсової штукатурки можна відзначити те, що суміш дуже швидко схоплюється. Тому великі обсяги змушують не виходити. Крім цього, швидке застигання часто ускладнює роботу новачкам в ремонті, особливо коли потрібно працювати з нерівностями.