cash, credit card
Сітка просічно - витяжна ➢ ціна в Великий Базі Будматеріалів в Харкові
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  8 - 228 грн
Ячейка:
Тип:
фильтр

Сортувати:

188.50 грн/штука
Оптовая цена: 171.50 грн
- +
151.00 грн/штука
Оптовая цена: 137.00 грн
- +
227.50 грн/штука
Оптовая цена: 206.50 грн
- +
170.50 грн/штука
Оптовая цена: 155.00 грн
- +
136.50 грн/штука
Оптовая цена: 124.00 грн
- +
Продукція металургійної промисловості та її похідні незамінні в сучасному будівництві, а сфера їх використання надзвичайно велика. У цій статті ми поговоримо про просічно-витяжні аркуші і про продукції, що виготовляються з будівельної сітці.

Купити просічно-витяжну сітку в Харкові

Сітка просічно-витяжна являє собою лист металу з рівномірними рубцями, які, розтягуючись, утворюють комірки. Осередки мають вигляд ромба і розташовуються на аркуші в шаховому порядку. Така сітка може бути застосована як для промислових, так і для побутових потреб. Купити просічно-витяжну сітку в місті Харків можна в інтернет магазині компанії Велика база будматеріалів. Для того, щоб замовити товар, досить зайти на сайт і вибрати в каталозі потрібну категорію. У разі виникнення додаткових питань, щодо параметрів товару, Ви можете звернутися за консультацією до наших менеджерів, вони в повній мірі володіють всією необхідною інформацією і допоможуть підібрати підходящий варіант.

Сітка просічно-витяжна - ціна в Великий Базі Будматеріалів

Як ми вже знаємо, сітка просічно-витяжна виготовляється з цільного металевого листа, це може бути чорний метал, оцинкований або нержавіючий. На відміну від звареної сітки, вона не має швів, що робить її більш міцною і довговічною. При виробництві цього матеріалу кількість відходів мінімальна, а це значить, що Ви оплачуєте лише вартість самого виробу без зайвих витрат. Важливо також пам'ятати, що ціна сітки формується виходячи з розміру осередків, товщини металу і його покриття. Чим важче сітка, тим краще її якість. Найбільш універсальним і довговічним є оцинкований варіант, тому що саме він забезпечує найбільш міцне зчеплення з поверхнями. Крім того, з огляду на хорошу гнучкість, таку сітку зручно використовувати на рельєфних поверхнях. В цілому ж, можна відзначити, що область використання цього продукту дуже різноманітна.

Варіанти застосування просічно-витяжної сітки:

Просічно-витяжний лист - загальні характеристики

Просічно-витяжний лист - це суцільнометалевий виріб, з надрізами, які при розтягуванні формують осередки. Їх геометрія може бути різною, виділяють осередки у вигляді ромба, кола, квадрата і шестикутника. Поверхня листа може бути дзеркальною або ж матовою. Виробництво дзеркального листа - дорогий і трудомісткий процес, тому матовий варіант є більш доступним. Різновидом просічно-витяжного листа є нержавіючий лист. Завдяки своїй унікальній структурі і ефектному зовнішньому вигляду, він активно застосовується в будівництві і архітектурі. З його допомогою можна здійснювати внутрішню і зовнішню обробку приміщень, монтувати стінові панелі та стелі і навіть декорувати ліфти. Цей сучасний матеріал поєднує в собі не тільки прекрасні естетичні властивості, а й чималу стійкість до механічних і атмосферних впливів. Ще одним універсальним варіантом є оцинкований лист. Покриття з цинку дає ефект захисту від корозії. Такий лист дуже легкий і міцний, з нього легко створюються конструкції як промислового, так і побутового призначення. Компанія «Велика База Будматеріалів» є лідером на ринку продажів будматеріалів. Купуючи товари у нас, Ви отримуєте гарантію абсолютної якості.