cash, credit card
Купити магнезитову плиту в Харкові за вигідною ціною!
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  750 - 759 грн
фильтр

Сортувати:

759.00 грн/штука
- +
750.00 грн/штука
Оптовая цена: 724.00 грн
- +

Магнезитова плита - універсальний матеріал для будівництва та оздоблення приміщення. Його використовують для монтажу перегородок і облицювання існуючих стін і фасадів, виготовлення звукопоглинальних виробів, а також вогне- та влагозахисних покриттів в житлових, громадських і виробничих будівлях. Плита виготовлена ​​на основі магнезитового сполучного з додаванням розпущеного волокна целюлози, перліту і тирси. Магнезитова плита є екологічно чистим будівельно-оздоблювальним матеріалом і на неї можна обклеювати шпалери, фарбувати і наклеювати плитку.

Склад магнезитової плити:

Купити магнезитові плити в Харкові за низькою ціною

Велику кількість магнієвого окису отримують шляхом обробки мінералу природного походження - magnesite (магнієвий карбонат), збагаченого розчину магнієвого хлориду у вигляді підземних запасів морської та мінеральної води. Магнезитова плита складається з декількох шарів:

Плита з двох сторін армована сіткою стекловолоконною, має гладку відшліфовану поверхню з одного боку і рівну поверхню з іншого боку. Властивості магнезитової плити: Системи з магнезитових плит мають гарні звукоізоляційні властивості. Вони гарантують акустичну ізоляцію приміщень, трубопроводів, шахт підйомників і так далі. Оптимальні параметри звукоізоляції можна отримати використовуючи в конструкції магнезитову плиту і мінеральну вату в поєднанні. У Вас є можливість забрати товар самовивозом, або замовити доставку по Харкову і Харківській області. Доставка проводиться в найкоротші терміни.