cash, credit card
Фанера в Харкові недорого, купити фанеру за низькими цінами в інтернет магазині
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  381 - 1562 грн
Товщина листа:
фильтр

Сортувати:

752.50 грн/штука
- +
889.50 грн/штука
- +
1094.50 грн/штука
- +
1334.00 грн/штука
- +
1562.00 грн/штука
- +
381.00 грн/штука
- +
488.00 грн
- +
621.50 грн/штука
- +

Листи фанери в Харкові від інтернет магазину Велика База Будматеріалів

Інтернет магазин Велика база будматеріалів пропонує широкий вибір будматеріалів високої якості і за доступною вартостю. Якщо вам треба замовити фанеру в Харкові, перед покупкою обов'язково визначитеся з її застосуванням. Так як це матеріал відрізняється за типами, розмірами, вартістю, технічними характеристиками. Також при виборі даного матеріалу варто звернути увагу на його марку, сорт, ступінь обробки, екологічність. Фанера представляє собою дерев'яне полотно, яке виготовляється за допомогою склеювання шпону. При виробництві даного матеріалу використовуються сучасні технології та якісна сировина. Це робить його міцним, надійним, довговічним.

Класифікація фанери за типами

За типами фанера ділиться на:
Бакелірованна фанера є найбільш вологостійкою. Її застосовують в машинобудуванні, при виготовленні опалубки, будівництві, суднобудуванні. Цей матеріал є найміцнішим, пружним, зносостійким. Зверніть увагу, розміри матеріалу можуть бути різними. Ламінована фанера теж має підвищену вологостійкість. Вона виготовляється з березового лущеного шпону за інноваційними технологіями. Її застосовують при заливці бетону, в будівництві, суднобудуванні тощо. ДСП також широко застосовується в різних сферах. За типами воно буває: цільним або склеєних.

За марками фанера ділиться на:

Застосування фанери

Фанера є універсальним матеріалом. Вона широко використовується в будівництві, наприклад:
Для експлуатації у вологих приміщеннях, використовується вологостійка фанера. Вибираючи даний пиломатеріал, звертайте увагу на виробника. Краще віддавати перевагу перевіреним інтернет магазинам з бездоганною репутацією.

Які ціни на фанеру в Харкові

Якщо ви хочете купити лист фанери в Харкові, то ознайомтеся з її широким асортиментом в каталозі товарів. Тут можна вибрати недорогий якісний товар, який повністю відповідатиме вашим вимогам і сфері застосування. Якщо вас цікавить ціна за лист, то вона залежить від багатьох чинників: від виробника, товщини і розміру і типу матеріалу.

Купити фанеру в Харкові

Купити фанеру в Харкові варто всім, хто затіяв ремонт у будинках або займається виготовленням меблів. Даний матеріал має стійкість до підвищеної вологи, його можна застосовувати при обробці дитячих кімнат, лоджій, балконів. Також фанера використовується при монтажі міжкімнатних перегородок. З нею легко і приємно працювати. Її можна пиляти і різати будь-яким інструментом, як ручним, так і електричним.

Переваги фанери перед іншими пиломатеріалами

Якщо порівнювати фанеру з іншими пиломатеріалами, то вона має велику кількість переваг. До основних з них варто віднести:
Цей матеріал не жолобиться при різких перепадах температури і у вологих приміщеннях. Він добре розтягується у всіх напрямках. На поверхні фанери не утворюються тріщини, відколи й інші дефекти. А широкий асортимент продукції, дає споживачам можливість вибрати той матеріал, який влаштує їх за всіма критеріями вибору.