cash, credit card
Купити гідроізоляцію торгової марки Ceresit, Master в Харкові за низькими цінами
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  70 - 1668 грн
Производитель:
Тип:
фильтр

Сортувати:

1668.00 грн/штука
- +
491.00 грн/штука
- +
0.00 грн/штука
Оптовая цена: 182.40 грн.
- +
Під гідроізоляційними матеріалами розуміють будівельні матеріали, які допомагають забезпечити захист будівельних конструкцій, будівель і споруд від проникнення води або від впливу омиваючої рідини. Якісна гідроізоляція, виконана відповідно до існуючих стандартів, забезпечує нормальну експлуатацію будівель, споруд та обладнання, підвищує їх надійність і довговічність.

Купити суміш для гідроізоляції за низькою ціною в Харкові

Велика база будматеріалів пропонує вам сучасні гідроізоляційні матеріали високої якості, вироблені на основі полімерних сполучних (полімерцементні суміші), при застиганні утворюють безшовне покриття, що відштовхує воду і витримує вплив стовпа води з тиском 0,5 Атм. і вище всередині і зовні будинків. Метод нанесення може бути різним, залежно від специфіки робіт - ізоляція наноситься вручну або за допомогою спеціального обладнання. Особливість всіх цих матеріалів полягає в тому, що вони були свого часу розроблені для використання в окремих сферах професійного будівництва (наприклад, при будівництві басейнів і ізоляції фундаментів, які піддаються особливо сильному впливу опадів і проточних вод), але тепер стали доступні широкому колу покупців , а значить, і вам. Така гідроізоляція не тільки забезпечує захист від вологи, але і має ряд інших важливих властивостей, а саме: - Паропроникність (ізоляція не дозволяє опадам зруйнувати поверхню, але при цьому «дихає», тобто випускає назовні надлишки вологи); - Морозостійкість (важлива якість - стійкість до перепадів температури: гідроізоляція НЕ буде відшаровуватися і не втратить своїх властивостей при температурі нижче нуля); - Адгезія (зчеплення з поверхнею робить ізоляцію міцною і довговічною); - Відповідність екологічним нормам (використання не створює загрози для здоров'я або навколишнього середовища).