cash, credit card
Купити суху основу підлоги- ціна на суху основу підлоги в Харкові
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Производитель:
фильтр

Сортувати:

Презентабельний зовнішній вигляд і довговічність служби підлоги багато в чому визначається якістю його заснування. Суха основа підлоги називається також сухою стяжкою. Цей вид покриття не поступається традиційній бетонній стяжки і набуває все більшої популярності завдяки своїм чудовим експлуатаційним якостям.

Купити гіпсокартон на підлогу в Харкові від виробника

У питаннях впровадження інноваційних будівельних технологій, ринок України не відстає від європейського. Саме тому, в Харкові можна купити продукцію провідних світових виробників. Замовити товар, що цікавить зовсім не складно, достатньо просто заглянути на сайт компанії «Велика база будматеріалів». Монтаж гіпсокартонних плит сухої основи плідлоги може проводитися на абсолютно різні поверхні. Базою можуть служити дерев'яні, бетонні або навіть залізні поверхні. Гіпсокартон на підлогу укладається в кілька шарів, кріпитися він може як за допомогою клею, так і на саморізи. В наслідок, на готову основу може укладатися будь-яке підлогове покриття (лінолеум, ламінат, паркет і т.д.). Перед початком роботи вихідна поверхня вирівнюється, потім, встановлюються дерев'яні направляючі, свого роду каркас, всередину якого засипається теплоізоляційний матеріал і вже на нього укладають плити. На сьогоднішній день, на ринку будівельних матеріалів представлені кілька різновидів спеціалізованих плит для підлоги. Так, наприклад, це можуть бути плити з шаром пінополістиролу або ж повстяним покриттям, покликані поліпшити тепло і звукоізоляцію. Якщо в приміщенні високий рівень пожежної небезпеки, застосовують плити з мінеральною ватою, яка не підтримує горіння. Отже, чому ж слід віддати перевагу саме варіанту сухої стяжки підлоги? Відповідь на це питання криється в переліку його достоїнств.

Переваги сухої основи підлоги:

Суха основа підлоги - ціна на гіпсокартон на підлогу

Вартість сухої основи підлоги формується на основі якості плит, їх товщини, а також, фірми-виробника. Ціна на плити від відомих європейських брендів, безумовно, буде вище, однак робота з ними обов'язково дасть гарний результат. В цілому ж можна сказати, що стяжка підлоги гіпсокартоном - це доступний і швидкий спосіб забезпечити рівне і надійне покриття. Купити гіпсокартон для підлоги можна в інтернет магазині компанії «Велика База Будматеріалів». Наші менеджери допоможуть Вам визначитися з вибором товару і при необхідності оформлять адресну доставку в будь-яку точку міста, а також ми завжди надаємо своїм клієнтам найбільш вигідні умови співпраці.