cash, credit card
Каналізація та фітинги купити в Харкові, ціни на водостічні системи і фітинги
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com

категории:

Цена:  4 - 718 грн
Производитель:
фильтр

Сортувати:

18.50 грн/м.пог.
- +
76.50 грн/штука
- +
32.00 грн/штука
- +
0.00 грн/штука
- +
10.50 грн/штука
- +
10.50 грн/штука
- +
10.50 грн/штука
- +
28.00 грн/штука
- +
30.50 грн/штука
- +
62.00 грн/штука
- +
77.00 грн/штука
- +
73.50 грн/штука
- +
59.00 грн/штука
- +
27.00 грн/штука
- +
14.00 грн/штука
- +
9.00 грн/штука
- +
22.50 грн/штука
- +
8.50 грн/штука
- +
7.00 грн/штука
- +
Основне призначення клапанів каналізації - це забезпечення вільного пропуску стічних вод і клоачних газів в каналізаційну мережу тільки в одному напрямку. Якщо їх не встановити, то у ванній кімнаті будуть з'являтися неприємні запахи, що крім створення дискомфорту в приміщенні негативно впливає і на здоров'я проживаючих людей. Нижче будуть прописані основні характеристики та поради щодо вибору каналізаційних клапанів.

Ціни на комплектуючий для каналізації в магазині Велика База Будматеріалів

Купити всі комплектуючі для каналізації за вигідною ціною можливо в магазині Велика База Будматеріалів. Здійснити покупку можна всього в пару кліків. Варто тільки звернеться в розділ «Каналізація та фітинги», щоб отримати інформацію по кожному продукті в каталозі. Представлені товари виготовлені за світовими стандартами, тому відрізняються практичністю, довговічністю і надійністю. На нашому сайті запропонований величезний вибір деталей для облаштування каналізації. Ми вибираємо правильні робочі моделі, спираючись на попит і популярність продукції. Тому, робити покупки в нашому магазині просто і вигідно.

Купити комплектувальне для каналізації в Харкові

Якщо необхідно купити комплектувальне для каналізації в Харкові, то варто звертатися в інтернет-магазин Велика База Будматеріалів. Асортимент виробів дуже широкий, що дозволяє підібрати найбільш оптимальний варіант. Всі вироби відповідають нормам якості та безпеки, забезпечуючи тривалий період роботи і простоту в обслуговуванні.

Клапани для каналізації - особливості і характеристики

Перш ніж замовити клапани для організації каналізаційної системи, варто розповісти про особливості і характеристиках існуючих видів. Так, покупці можуть купити наступне:

1. Зворотний клапан запобігає потраплянню стічних, дощових та паводкових вод в квартиру з міського колектора. Існують наступні підвиди:

2. Вентиляційний клапан використовується для вирівнювання тиску повітря в трубі з атмосферним тиском навколишнього середовища. Це попереджає поява зайвих звуків в каналізації, а також не дає запахів потрапляти в квартиру. Вироби коштують недорого, представлені від різних виробників.