cash, credit card
Купити цегла, газоблок в Харкові за низькими цінами. Доставка по Харкову і області!
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com

категории:

Цена:  13 - 3150 грн
Производитель:
фильтр

Сортувати:

47.00 грн/штука
- +
141.00 грн/штука
- +
3150.00 грн/м.куб.
- +
42.50 грн/штука
- +
0.00 грн/м.куб.
- +
0.00 грн/штука
- +
0.00 грн/штука
- +
0.00 грн/штука
- +
0.00 грн/м. куб.
- +
0.00 грн/м.куб.
- +

У цій категорії товарів ми пропонуємо вам наступні види товарів: стінові блоки (газобетон, пінобетон, шлакоблок, ракушняк, керамблок), облицювальний, рядовий і силікатна цегла. Всі матеріали сертифіковані і поставляються перевіреними виробниками. Ця стаття призначена в основному для тих, кому необхідно зробити вибір між різними видами будівельних матеріалів.

Спробуємо коротко описати переваги і особливості кожного з них:

Керамічна цегла - найбільш древній з будівельних матеріалів. Такий спосіб зведення пройшов багатовікову перевірку і до сих пір користується заслуженою популярністю як міцний і довговічний. На сьогоднішній день в основному використовується пустотіла керамічна цегла в двох варіаціях: стандартний (250х120х65мм) і полуторний (259х120х88мм). В основі кладки лежать тверді піщано-цементні розчини з швом близько 1 см. Такі стіни дуже міцні, і прокладка електропроводки та каналізації може бути досить складною, якщо вона не передбачена заздалегідь.

Цегла силікатна за низькою ціною в Харкові

Силікатна цегла - більш сучасний різновид цегли, яка виробляється на основі піску і вапна. Силікатна цегла як правило має ті ж самі стандартні розміри, що і керамічний, що дозволяє створення змішаних конструкцій і кладок. Відмінність цього матеріалу полягає в тому, що він не підходить для спорудження стін, які будуть піддаватися постійному впливу вологи (наприклад, в підвальних приміщеннях). Також силікатна цегла набагато м'якше і легше, а значить, в ньому легше продовбати штроби і інші отвори.

Керамічні блоки (керамблоки) виробляють практично з тих же матеріалів, що і звичайну червону цеглу. Особливість цього матеріалу полягає в тому, що кожен блок містить до 50% порожнеч, що надає йому прекрасні теплоізоляційні властивості. З метою міцності конструкції блокам надається особлива форма з борозенками, за допомогою яких кожен наступний блок зчіплюється з сусідніми. Комбінована кладка також можлива, так як довжина і ширина блоків як правило кратна відповідним параметрам цегли стандартних розмірів.

Газоблок з доставкою. Доступні ціни в інтернет магазині

Газобетонні блоки - популярний замінник керамічних і силікатних матеріалів, зроблений з пористого бетону. При досить високій міцності і чудових теплоізоляційних властивостях такі блоки досить легкі і зручні в обробці (різка, довбання штроб). Якщо робота виконана під керівництвом грамотного проектувальника, то будівлі, побудованому з газобетонних блоків взагалі не буде потрібна додаткова теплоізоляція.

Отже, у вашому розпорядженні великий вибір сучасних будівельних матеріалів, придатних для використання в самих різних умовах і дозволяють домогтися різного ефекту, в залежності від того, який результат вас цікавить. Ви можете звернутися за консультацією до нашого менеджера, якщо вас цікавить будь-яка додаткова інформація, що стосується цих матеріалів.