cash, credit card
Цементна шпаклівка в Харкові, купити шпаклівку на цементній основі за низькою ціною
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  359 - 500 грн
Производитель:
фильтр

Сортувати:

Цементна шпаклівка в інтернет-магазині Велика База Будматеріалів

Надійним складом для усунення тріщин і нерівностей вважається шпаклівка на цементній основі. Стійкість до вологи, передам температур і морозу робить її ідеальним матеріалом для фасадних робіт, а також в процесі обробки стін в неопалюваних приміщеннях, в ванних кімнатах і душових. Розчин застосовується на цегляних, бетонних і кам'яних поверхнях. По виду зв'язуючим матеріалам цементна шпаклівка буває гіпсовою, цементно-вапняною, з різними добавками компонентами. По області застосування матеріал розрізняють на фасадний, теплоізоляційний, цокольний і декоративний.

  1. Різниться шпаклівка на цементній основі і за типом роботи, зокрема: Для стартової обробки. Суміш характеризується вмістом крупнозернистого кварцового піску - від 0,5 до 0,8 мм. Тому розчин відмінно схоплюється, усуває тріщини і нерівності. Але поверхня залишається трохи шорсткою.
  2. Фінішна стадія покриття. Це завершальний етап, тому важливо домогтися ідеальної гладкості перед декоративними роботами. У складі міститься дрібнозернистий кварцовий пісок - не більше 0,2 мм, що забезпечує рівне покриття.

За своїм кольором суміш буває білою, коли застосовується білий цемент, і сіруватою - з використанням звичайних марок.

Яка ціна шпаклівки на цементній основі?

Вартість шпаклівки залежить не тільки від кількості суміші в упаковці, а й від виробника. За типом роботи ціна на розчин теж може бути різною - наприклад, фінішна шпаклівка на цементній основі вартість завжди дорожче за стартову. У продажу представлена:

Природна ціна на рідку цементну шпаклівку завжди вище, ніж на сухі суміші.

Переваги покупки в нашому магазині

Велика База Будматеріалів - це інтернет-магазин з великим каталогом, в якому представлений широкий асортимент шпаклівки на цементній основі. У нашому магазині ви отримуєте наступні переваги:

Ми співпрацюємо з перевіреними виробниками, що дозволяє нам гарантувати високу якість продукції.