cash, credit card
Гіпсові пазогребневі плити купити в Харкові: ціни, відгуки, розміри плити ПГП
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  242 - 250 грн
Производитель:
фильтр

Сортувати:

Пазогребневі гіпсові плити: характеристики і переваги

Пазогребенева плита - досить новий будівельний матеріал на вітчизняному ринку. Свою назву вона отримала завдяки наявності пазів і гребеня. Має рівну гладку поверхню, яка не вимагає додаткової штукатурки. Застосовується для створення міжкімнатних перегородок і внутрішніх несучих стін. Якщо до цього моменту ви вибирали між гіпсокартоном і цеглою, то тепер можете прочитати відгуки про гіпсові пазогребневі плитах і, можливо, прийняти зовсім інше рішення.

Яка вартість пазогребневої плити в Харкові

Основними перевагами даного будівельного матеріалу є:

Вартість пазогребневих плит залежить від міцності, щільності, вологостійкості та інших технічних характеристик, а також від обсягу покупки, виробника і т.д.

Розміри плити ПГП

На даний момент виробництво ПГП здійснюється тільки в одному стандартному розмірі 667 × 500 × 80 мм. Незважаючи на те, що всі плити випускаються в одному розмірі, вони можуть мати різні властивості:

Більшість виробників ПГП заявляють, що їхня продукція може бути використана для зведення як міжкімнатних перегородок без особливого навантаження, так і несучих конструкцій. Однак практичний досвід застосування будівельниками пазогребневих плит свідчить про те, що давати велике навантаження на стіни з ПГП слід з обережністю.

Купити пазогребневі плити з доставкою в Харкові

У Харкові купити пазогребневі плити можна не тільки гіпсові. Існують також ще і силікатні ПГП, які виробляються з тих же матеріалів, що і силікатна цегла - пісок, вапно і вода. Їх перевагами в порівнянні з гіпсовими аналогами є повна електроізоляція, вогнетривкість, вологостійкість, підвищена міцність, стійкість до деформації і гниття. Якщо ж ви прийняли рішення купити ПГП, вироблені з гіпсу, то при виборі обов'язково зверніть увагу на такий факт: чи є обраний вами матеріал влагоустойчивим. Це легко визначити за кольором - плити зеленого кольору виготовлені з вологостійкого матеріалу. Якщо є труднощі з підбором необхідного матеріалу або визначенням необхідної кількості, зверніться до фахівців Великої Бази Будматеріалів. Ми з радістю допоможемо вам знайти відповіді на всі питання про пазогребневі плити!