cash, credit card
Купити вимикачі світла за низькими цінами в Україні: Харків, Київ, Дніпро
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  41 - 461 грн
Производитель:
Тип:
фильтр

Сортувати:

68.00 грн/штука
Оптовая цена: 58.50 грн
- +
85.00 грн/штука
Оптовая цена: 73.00 грн
- +
85.00 грн/штука
Оптовая цена: 73.00 грн
- +
82.00 грн/штука
Оптовая цена: 70.50 грн
- +
109.00 грн/штука
Оптовая цена: 94.00 грн
- +
82.00 грн/штука
Оптовая цена: 70.50 грн
- +
109.00 грн/штука
Оптовая цена: 94.00 грн
- +
117.00 грн/штука
Оптовая цена: 99.00 грн
- +
117.00 грн/штука
Оптовая цена: 100.50 грн
- +
76.50 грн/штука
Оптовая цена: 66.00 грн
- +
87.50 грн/штука
Оптовая цена: 74.00 грн
- +
87.50 грн/штука
Оптовая цена: 74.00 грн
- +
461.00 грн/штука
Оптовая цена: 396.00 грн
- +
461.00 грн/штука
Оптовая цена: 396.00 грн
- +
82.00 грн/штука
Оптовая цена: 77.00 грн
- +
Велика кількість українських сайтів надає найширший вибір різних електротоварів, які призначаються абсолютно для будь-якого виду використання. Все, що оточує людину в повсякденному житті, тим чи іншим чином має відношення до електроніки. У нашому інтернет-магазині Велика База Будматеріалів, відвідувач зможе знайти і купити для себе товари такого плану, одними з яких є вимикачі, про які далі і піде мова.

Вимикачі для будинку - особливості і характеристики

В першу чергу, при виборі тієї чи іншої електроустановки, покупець повинен чітко знати і уявляти, як вимикач буде вписуватися в інтер'єр приміщення, враховувати дизайн кімнати, світлові відтінки тощо. Щоб правильно визначитися з вибором вимикача, його дизайном, матеріалами, з яких він зроблений, буває недостатньо просто поглянути на нього. На нашому сайті, відвідувач зможе знайти всю необхідну інформацію про товар, його ціну, а також миттєво замовити його, якщо виникла така потреба чи бажання. Магазин надає товари високої якості від популярних виробників, які несуть в собі значно довший термін служби. Покупець повинен відразу визначитися з ціновим діапазоном і необхідним терміном надійності, так як ці дві якості прямо пропорційно пов'язані між собою, тобто чим вище надійність, тим вище відповідно ціна на вимикач. Якщо ж хочеться чогось оригінального і дизайнерського, але в той же час не дуже дорогого, то і тут відкривається широкий вибір для безлічі стилів. Варто відзначити також деяких високоякісних виробників, чиї товари є найбільш якісними в цій сфері. До них відносяться:
Ці виробники займають провідні місця на ринку, а відповідно будуть мати високу надійність і ціну, оскільки мають багаторічний стаж і заслужену загальну повагу.

Ціни на вимикачі в магазині Велика База Будматеріалів

Харківський інтернет - магазин будматеріалів зможе порадувати відносно низькими цінами і товарами від популярних виробників. Клієнт зможе поглянути на ціни, а також недорого придбати вимикач у Великій Базі Будматеріалів. На сайті наданий блок інформації, який несе в собі докладний опис магазину, а також відповіді буквально на всі запитання. Консультуйтеся за вказаними на сайті телефонами, якщо необхідна будь-яка допомога або виникли побажання. Магазин стежить за індивідуальним підходом до кожного клієнта і постарається зацікавити і правильно вибрати вимикач для будинку або офісу за доступною ціною.

Купити вимикачі в Харкові

Крім інтернет-магазину, в місті Харків є магазини за адресою пр. Московський 247 і вул. Переможців 6а, в яких більш широкій увазі клієнта буде надано асортимент товарів, в даному випадку вимикачів. У магазинах можна вибрати, "прощупати" і купити вимикач, який підходить саме Вам. Фахівці зможуть дати повчання, а також деякі поради щодо інтер'єру приміщення, де буде розташовуватися куплений товар. Велика База Будматеріалів завжди рада вітати клієнтську базу, надавати допомогу в будь-яких питаннях, надавати широкий асортимент товарів за низькими цінами і дасть гарантію того, що Ви придбали якісну продукцію з тривалим терміном служби. Звертайте увагу на зазначену вище інформацію. Зробіть правильний вибір і не пошкодуєте!