cash, credit card
Купити плити ДВП ДСП в Харкові недорого, деревно-стружкові плити за низькими цін
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  270 - 1118 грн
фильтр

Сортувати:

270.00 грн/штука
Оптовая цена: 243.00 грн
- +
1117.50 грн/штука
- +
ДСП і ДВП - дуже важливі будівельні матеріали, які застосовуються майже в кожній будівельній роботі, давайте розберемо все про них - чому ці матеріали настільки популярні?

Види ДСП і ДВП

ДСП існує два основних види, які в свою чергу мають кілька підвидів. Виділяють такі види ДСП:
Види ДВП відрізняються між собою сортами:

Особливості (характеристики) ДСП

Перший і другий сорти деревно-стружкової плити покриті парафінової емульсією - вона надає їм вологостійкість. Ламіновані плити в свою чергу покриваються рідкими розчинами (натуральне ламінування) або готовою плівкою. На дошки з плівковим покриттям можна наносити цілі малюнки за допомогою спеціальних нешкідливих рідин. Листи ДСП можуть мати різні розміри і товщину. Довжина листа ДСП може бути в межах від 1830 мм до 5680 мм. Більший спектр різновидів виділяють ДСП по її товщині.

Де використовується ДСП

ДСП широко застосовується в будівництві та облаштуванні. Стандартні плити використовують для покриття підлог, виготовлення перегородок і підшивки стелі. Пряме призначення сортового ДСП - меблева продукція. За допомогою ламінату роблять цільні покриття, як, наприклад, пол. ДСП можуть застосовувати в різних сферах, в залежності від її товщини:

Купити плити ДСП і ДВП в Харкові з доставкою

Не важко буде, і замовити ДСП і ДВП, адже купити всі види і сорти деревних плит можна в Харкові! Наша компанія пропонує придбати пиломатеріали ДВП і ДСП за низькими цінами. Широкий каталог деревних плит дозволить Вам вибирати будь-яку, незалежно від типу, виду і товщини матеріалу. Замовивши недорогі ДСП і ДВП у нашій компанії, Ви неодмінно отримаєте найвищу якість матеріалу і доступну вартість. Фахівці компанії готові допомогти кожному клієнту - вибираємо правильно ДСП і ДВП, професіонали дадуть всі необхідні поради щодо вибору деревно-стружкових плит. У нас вигідні умови покупки - гарантія, знижки та акції, а також найкоротші терміни доставки. Купуйте з задоволенням!

Від чого залежить ціна на ДСП

Ціна на плити ДСП залежить від таких характеристик, як:
Але, в цілому, варто пам'ятати, що собівартість плит ДСП досить низька, що дозволяє все більшій кількості клієнтів купувати її.