cash, credit card
OSB (ОСБ) плита - ціна в Харкові, купити ОСБ плиту в Харкові за низькою ціною, каталог OSB QSB плит
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  103 - 3100 грн
Производитель:
Товщина листа:
фильтр

Сортувати:

413.00 грн/штука
- +
619.00 грн/штука
- +
404.00 грн/штука
- +
519.00 грн/штука
- +
706.50 грн/штука
- +
903.00 грн/штука
- +
895.50 грн/штука
- +
427.00 грн/штука
- +
3100.00 грн/штука
Оптовая цена: 2,591.00 грн
- +
0.00 грн/штука
- +
0.00 грн/штука
- +
0.00 грн/штука
- +
0.00 грн/штука
- +
0.00 грн/штука
- +
0.00 грн/штука
- +
103.00 грн
- +

OSB плита - ціна в Харкові і області
Плита OSB (орієнтовано-стружкова плита) - це вологостійка плита, що вмонтовується на обрешітку при установці покрівлі, міжкімнатних перегородок, підлогового покриття. Цей матеріал поєднав в собі переваги деревини та в ньому немає недосконалостей, властивих, наприклад, натуральному дереву і іншим стружкових будматеріалів. ОСБ плита, ціна в Харкові якій вас цілком влаштує, володіє такою міцністю, що ні видозмінює своєї форми під впливом вологи і механічних ударів. Головними перевагами такої плити є:

 • несхильність кліматичних умов;
 • гнучкість і легкість;
 • тривалість експлуатації;
 • зручність установки;
 • безвідходність виробництва, що дозволяє піти від безлічі витрат (чим і обумовлена ​​доступна ціна матеріалу);
 • вона надає міцність конструкцій;
 • несхильність, горіння, гниття і дії грибка.

Секрет чудових експлуатаційних характеристик полягає в багатошаровій структурі плити, де внутрішній шар деревної стружки спрямований перпендикулярно до двох зовнішніх. Три шару спресовані під високою температурою і тиском, при цьому в них додана формальдегідна смола на водній основі, яка виступає сполучною матеріалом. Незважаючи на це, екологічна безпека матеріалу підтверджується західноєвропейськими стандартами якості.

Купити QSB і OSB плити недорого в Харкові

OSB плита, ціна в Харкові якої цілком демократична, з'явилася на українському ринку будматеріалів порівняно недавно і вже встигла знайти широке застосування в багатьох сферах. Будівельно-ремонтні, оздоблювальні, декоративні та покрівельні роботи - це далеко не весь список робіт, де використовуються чудові якості цього будматеріалу. ОСБ плити в якості шпунтованих і ламінованих плит застосовуються у виробництві меблів. Міцність і інші параметри такі високі, що ці плити активно використовуються і в несучих конструкціях, упаковці. Купити ОСБ плиту в Харкові, ціна на яку вас повністю влаштує, ви завжди зможете в каталозі інтернет-магазину «Велика база будматеріалів». Ми співпрацюємо з провідними виробниками деревних будматеріалів на світовому і вітчизняному ринках, тому ви можете не сумніватися в відмінній якості реалізованої нами продукції. Купити QSB і OSB плиту в Харкові недорого тепер простіше простого!

Групи ОСБ плит

У сучасному котеджному будівництві широко використовують OSB і QSB плити. Часто перед покупцем постає питання, яку з видів плит вибрати для вирішення кожного з будівельних завдань. При виборі важливо спиратися на вартість і фізико-механічні показники якості. Існує кілька різновидів плит ОСБ. І фактор відмінності маркують цифрами від 1 до 4:
 • OSB-1 - відноситься до матеріалів нижчої міцності. Такі плити можуть бути використані тільки в приміщеннях з низьким рівнем вологості і будівельних цілях, які не будуть нести навантаження. Найбільш раціональне використання - створення меблів або обшивки;
 • OSB-2 - цей клас може бути використаний в слабонесущих цілях, але тільки в сухих приміщеннях;
 • OSB-3 - третій тип допускається до використання сильних навантажень і може бути монтований в приміщеннях з високим рівнем вологості;
 • OSB-4 - цей тип розрахований на вологе середовище і реалізується при використанні серйозних навантажень.

Найбільшою популярністю користується клас плит OSB-3. Їх відрізняють гідні монтажні властивості, високі експлуатаційні характеристики при доступній ціні. Окремо варто виділити ламіновані OSB плити. Їх використовують для внутрішньої обробки і створення опалубки.

Що таке QSB ​​плита і чим вона відрізняється від OSB плити

Принципова різниця між QSB і OSB плитами складається в волокнах деревини, які розташовуються в різних напрямках. QSB відносять до древо-стружкових матеріалів і відрізняються вони більш високим вмістом фенолформальдегідних смол. Це означає, що QSB щільніше і володіє вищими вологовідштовхувальними властивостями, що дозволяє їх використовувати у вологих приміщеннях. Проте, аналізуючи фізичні і механічні властивості кожного з видів можна відзначити, що OSB плити володіють кращими свідчення пружності і міцності, що так важливо при будівництві. Тому, для забезпечення жорсткості конструкції варто вибирати саме OSB плиту. Широкий розкид видів OSB плит дозволяє підібрати матеріал до будь-яких приміщень.