cash, credit card
Купити твердопаливні котли в Харкові ➢ Твердопаливні котли тривалого горіння
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Производитель:
фильтр

Сортувати:

Щороку з приходом зими гостро постає проблема обігріву приміщень. Ціна на традиційні джерела енергії неухильно зростає, крім того, не кожна споруда має до них доступ. Це змушує задуматися про пошук альтернативи природному газу і електрики.

Купити твердопаливний котел в Харкові

Ефективною заміною традиційним опалювальних приладів є твердопаливний котел - товар, що з'явився на ринку відносно недавно. Він безпечний для навколишнього середовища, а відповідне паливо легко відновлюється. Замовити його в Харкові за доступною ціною, Ви можете на офіційному сайті компанії Велика база будматеріалів. У нашому каталозі представлена ​​продукція компанії Thermo Alliance, вироблена з 2015 року в Україні, за європейськими стандартами якості.

Котел твердопаливний тривалого горіння - характеристики

Апарат може працювати на комбінованому виді палива, такому як деревина, вугілля або торф. Час роботи від одного завантаження палива дорівнює приблизно десяті годинам. Контролювати інтенсивність нагріву можна за допомогою регулятора подачі повітря. Важливу роль відіграє також автономність роботи, Ви стаєте незалежні від підключення електроенергії і газифікації. Ці агрегати орієнтовані на великий споживчий сектор, що включає як побутові, так і промислові об'єкти. Вони можуть бути використані в якості основного або резервного джерела тепла. В регіонах, де трапляються перебої в подачі газу або електрики, цей апарат може стати резервним варіантом в разі відключення основного джерела тепла. Витрати на придбання та установку приладу дуже скоро окупаються, адже вартість палива для нього в рази нижче ціни стаціонарного опалення. Твердопаливні котли тривалого горіння, переваги:
Сучасні модифікації котлів постійно вдосконалюються, а у споживача завжди є можливість вибрати той варіант, який буде максимально задовольняти поставленим завданням.