cash, credit card
Купити шпаклівки, штукатурки, клей для гіпсокартону в Харкові. Ціна на гіпсові суміші в Харкові!
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com

категории:

Цена:  60 - 944 грн
Производитель:
фильтр

Сортувати:

322.50 грн/штука
Оптовая цена: 309.00 грн
- +
620.00 грн/штука
Оптовая цена: 595.50 грн
- +
421.50 грн/штука
Оптовая цена: 404.00 грн
- +
327.00 грн/штука
- +
0.00 грн/штука
- +

Купити гіпсову штукатурку - ціна в Харкові

Будівельний гіпс - це білий порошок, який отримують при термічній обробці натурального гіпсового каменю і його подрібненні. Цей матеріал популярний вже багато десятиліть завдяки своїм терпким властивостям і зручність у використанні. Гіпсові розчини (шпаклівки, штукатурки, монтажні клеї) швидко схоплюються і тверднуть. Гіпс абсолютно безпечний для здоров'я (нетоксичний), стійкий до перепадів температури і йому легко надати будь-яку форму за допомогою будівельних інструментів. Однак, чистий гіпс - матеріал, схильний до дії вологи і досить м'який. Для того, щоб компенсувати ці недоліки, в сучасні сухі гіпсові суміші додається ряд спеціальних мінеральних і органічних домішок. У нашому інтернет магазині "Велика База Стройматериалов" ви можете купити гіпсову штукатурку і шпаклівку, ціна в Харкові яких досить конкурентоспроможна.

Купити гіпсову шпаклівку - ціна в Харкові

Гіпсові штукатурки, клеї та шпаклівки часто використовуються для внутрішньої обробки будівель, адже при мінімальному витраченому часу ви можете з їх допомогою надати приміщенню ідеальний зовнішній вигляд. При цьому влагообмен і інші характеристики приміщення близькі до ідеальних: натуральні шпаклівки та штукатурки на основі гіпсу зберігають свою міцність при підвищеній вологості і вбирають в себе надлишки вологи. До того ж, ціна на гіпсову шпаклівку і штукатурка досить низька.

Клей для гіпсокартону за доступною ціною в Харкові

Наносяться ці матеріали шаром від 1 мм до 50 мм, причому навіть при нанесенні самого тонкого шару вони зберігають звукоізоляційні властивості і еластичність, тобто не дають тріщин. Висока адгезія до основи усуває необхідність в додатковому використанні армуючої сітки і спеціальних полімерних добавок. Їх чистий білий колір дозволяє забарвити поверхню в будь-який, навіть самий яскравий відтінок, без додаткової грунтовки. Будівельні матеріали на основі гіпсу не схильні до горіння, тому є хорошим засобом для захисту легкозаймистих частин будівлі від пожежі. Декоративні фарби та інші декоративні матеріали можна наносити вже через добу після завершення роботи зі шпаклівкою, штукатуркою або клеєм. Велика база будівельних матеріалів пропонує вам весь спектр гіпсових сумішей (фінішні шпаклівки, гіпсові монтажні суміші, клеї для гіпсокартону та штукатурки) за доступною ціною. Всі будівельні матеріали в нашому магазині сертифіковані і відповідають світовим стандартам якості.