cash, credit card
Купити цегла в Харкові, ціна за штуку цегли в інтернет магазині
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
фильтр

Сортувати:

Цегла в інтернет магазині Велика База Будматеріалів

Цегла - найвідоміший і популярний будівельний матеріал, що імітує штучний камінь. Незважаючи на появу все нових і нових будівельних матеріалів, цегла на сьогоднішній день продовжує користуватися популярністю завдяки своїм характеристикам міцності, морозостійкості і вологостійкості. З огляду на активний розвиток інноваційних технологій в будівельній сфері, на даний момент на ринку представлена ​​величезна кількість видів і розмірів цегли. Саме тому зараз «цеглою» називають мало не будь-який прямокутний будматеріал. Проте, існує стандарт виробництва цих виробів, згідно з яким маса цегли не повинна бути більше 4,3 кг / шт., а габаритні розміри цегли не повинні перевищувати наступних значень: ширина - 120 мм, довжина - 250 мм, висота - 65 мм .

Де і яку краще купити цеглу в Харкові

Купити цеглу в Харкові досить просто. Але, з огляду на велику різноманітність асортименту, слід попередньо визначити, яка саме цегла Вам потрібна. За цільовим призначенням і технічними характеристиками розрізняють наступні види цегли:

Можливі ситуації, коли необхідно купити цеглу поштучно в Харкові різних видів. В цьому випадку Вам слід завчасно уточнити у менеджера ціну за штуку цегли і наявність залишків на складі для поштучної реалізації.

Скільки коштує цегла в Харкові

Вартість цегли в Харкові варіюється в залежності від його типу (повнотілі або пустотілі), розміру, якості (умови випалу), сфери застосування (рядові, подвійні рядові або лицьові), обсягу покупки, кількості посередників і інших чинників.

Продаж цегли від Великої Бази Будматеріалів: переваги

На загальну ціну замовлення впливають умови доставки. Тому, якщо ви хочете купити цеглу з доставкою дешево, обов'язково зверніть увагу на цей пункт. Велика База Будматеріалів пропонує не тільки вигідні ціни на будматеріали, а й прийнятні умови доставки та розвантаження товарів, а також допомога в розрахунку необхідної кількості товарів. Ми надамо Вам безкоштовну консультацію фахівців з будь-якого питання, пов'язаного з придбанням у нас будматеріалів.