cash, credit card
Купити самовирівнюючі суміші для підлоги в Харкові. Ціна на самовирівнюючу підлогу і наливну підлогу. Низькі ціни. Доставка!
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  128 - 675 грн
Производитель:
Тип:
Призначення:
Сфера застосування:
Товщина шару:
фильтр

Сортувати:

128.00 грн/штука
Оптовая цена: 102.00 грн.
- +
359.00 грн/штука
- +
254.50 грн/штука
Оптовая цена: 247.50 грн
- +
380.00 грн/штука
Оптовая цена: 331.00 грн
- +
158.00 грн/штука
Оптовая цена: 134.00 грн
- +
130.50 грн/штука
Оптовая цена: 66.00 грн.
- +
183.00 грн/штука
- +
204.00 грн/штука
Оптовая цена: 122.40 грн.
- +
172.00 грн/штука
- +
0.00 грн/штука
- +

Купити матеріали для влаштування підлог у Харкові

В цьому розділі сайту Велика база будматеріалів ви знайдете сертифіковані суміші і стяжки, які значно полегшать вашу роботу по влаштуванню підлоги і допоможуть добитися відмінних результатів. Матеріали для влаштування підлог нового покоління - це, звичайно ж, полімерні суміші, які при застиганні компенсують нерівності і природне розширення розчину. Самовирівнюючу підлогу використовують як при внутрішніх роботах в приміщеннях, які не будуть опалюватися, так і при роботі над інтер'єром житлових будинків і квартир. В'яжучий компонент самовирівнюючих сумішей - це цемент або гіпс. Полімерні добавки надають розчину міцність, зносостійкість і гарантують краще зчеплення з поверхнею. Рівна підлога важлива не тільки з естетичної точки зору. При подальшому укладанні ламінату, паркету або керамічної плитки нерівності можуть привести до появи тріщин і розломів в такому покритті, а значить, до втрати часу і грошей. Якщо ж ви плануєте укладати ковролін або лінолеум, вам зіграють на руку протигрибкові властивості самовирівнюючих підлог. У чистому приміщенні без цвілі і грибків діти зможуть грати без будь-якої небезпеки для свого здоров'я.

Ціна на самовірівнюючу підлогу в Харкові

Ці будівельні суміші стрімко набирають популярність, адже для того, щоб користуватися ними, необов'язково бути професійним будівельником, а кінцевий результат - це рівна, міцна і вологостійка поверхня, повністю придатна до експлуатації. В асортименті Великої бази будматеріалів є стяжки і самовирівнюючі суміші провідних виробників (CERESIT, MASTER), що відповідають всім технологічним вимогам. Якість підготовки поверхні підлоги до укладання підлогового покриття переважно впливає на його зносостійкість і надійність. Наявність на поверхні основи будь-яких нерівностей впливає на зовнішній вигляд деяких різновидів покриттів, таких як ламінат, або формування пустот, які також впливають на експлуатаційні характеристики підлогових покриттів. Позбутися від таких дефектів можна завдяки використанню самовирівнюючих сумішей для підлоги, ціна яких на сьогоднішній день цілком демократична. Самовирівнююча підлога, ціна в Харкові якого в онлайн-маркеті «Велика база будматеріалів» є однією з найнижчих на ринку, дозволяє створити міцну, безусадкову і зносостійку основу під наступну чистову обробку. Такі суміші дають можливість сформувати рівний шар, відмінно зчіплюючись з основою. Особливість застосування цих розчинів полягає у відсутності явища усадки і можливості нанесення найтоншого, але при цьому досить міцного шару. Наливні підлоги відрізняються своєю пожежобезпекою і екологічністю. Купити самовирівнюючі суміші для підлоги в Харкові можна для внутрішнього застосування в якості основи під різні оздоблювальні матеріали: лінолеум, кахель, ламінат, пробку, паркет і ковролін.