cash, credit card
Купити клеї для системи теплоізоляції в Харкові. Ціни на клей для пінопласту і полістиролу
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  138 - 354 грн
Производитель:
Тип:
Призначення:
фильтр

Сортувати:

229.00 грн/штука
Оптовая цена: 183.00 грн
- +
287.00 грн/штука
Оптовая цена: 224.00 грн
- +
184.50 грн/штука
Оптовая цена: 181.50 грн
- +
0.00 грн/штука
Оптовая цена: 104.40 грн.
- +
0.00 грн/штука
Оптовая цена: 102.00 грн.
- +
0.00 грн/штука
Оптовая цена: 80.40 грн.
- +

Купити клей для пінопласту - ціна в Харкові

Одне з найбільш популярних напрямків в будівництві на сьогоднішній день - це утеплення і звукоізоляція фасадів будівель і споруд. Вибирати клей для кріплення теплоізоляційних матеріалів слід особливо ретельно, адже крім міцного кріплення ізоляційних плит (пінопласт, пінополістирол або мінеральний утеплювач), ізоляція повинна мати ще й поруч інших, не менш важливих властивостей. Крім сезонних перепадів температури (а якісний клей повинен витримувати не менше п'ятдесяти таких циклів), облицювання повинне бути паропроникаючий ( «дихати) і бути стійкою до додаткових механічних і температурних навантажень (наприклад, що пролягає поруч опалювальна труба може привести до різниці температур на невеликій ділянці і , як наслідок, деформації теплоізоляційного шару). Крім усього перерахованого вище, сучасні клеї виконують ще й додаткову армуючу функцію. Важливо, щоб обраний вами матеріал не був токсичним. Велика база будматеріалів пропонує вам великий вибір таких екологічно чистих і безпечних цементно-піщаних і поліцементних сумішей, модифікованих полімерними добавками (клеї для пінопласту, пінополістиролу і армуючі суміші таких фірм як CERESIT, MASTER), які полегшують роботу з клеєм і значно покращують його характеристики при експлуатації.

Купити клей для полістиролу за доступною ціною

Клей для пінопласту і полістиролу - це відмінний будівельний матеріал, що використовується на всіляких стадіях проведення ремонтних робіт. Але для того, щоб цей продукт нормально склеював і не пропускав тепло, необхідно купити клей для теплоізоляції найвищої якості. Отже, головними характеристиками якісного клею вважаються:
Клей для пінопласту і екструдованого полістиролу використовують з метою приклеювання термоізоляційних плит до основи фасадів. За рахунок свого високоефективного складу клей чудово підходить як для приклеювання армуючої сітки, так і для термоізоляції будівель зовні. Цей продукт також знайшов широке застосування в приклеюванні оздоблювальних будматеріалів як всередині, так і зовні будинків і споруд. Підібрати і купити клей для полістиролу, ціна якого вас повністю влаштує, в даний час не складає ніяких труднощів. Інтернет-магазин «Велика база будматеріалів» пропонує вам купити клей для пінопласту, ціна в Харкові якого є однією з найнижчих на ринку. Переконайтеся в цьому самі!