cash, credit card
Шифер купити в Харкові | Ціна за лист шиферу в інтернет магазині
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  270 - 455 грн
Производитель:
Тип:
фильтр

Сортувати:

455.00 грн/штука
- +
270.00 грн/штука
Оптовая цена: 266.00 грн
- +
0.00 грн/штука
- +
Шифер - це один з найпоширеніших покрівельних матеріалів. Раніше він був сірий, хвилястий і досить крихкий. Але зараз завдяки сучасним технологіям виробництва, він відрізняється своєю міцністю, різноманітністю видів і довговічністю. Зараз шифер має досить низьку ціну, легка вага, яка дозволяє не навантажувати дах, а також пожежобезпечний і легко монтується.

Якісний шифер - ціна за лист в Харкові

Поява нових, сучасних матеріалів для покрівлі абсолютно не витіснила такий простий матеріалу, як шифер. І на це є ряд причин. В першу чергу варто відзначити, що ціна на шифер в Харкові цілком доступна для кожного споживача. При цьому матеріал відрізняється довговічністю, добре витримує навантаження. Тому, прийнявши рішення купити шифер в Харкові за доступною ціною можна отримати масу переваг і надійний покрівельний матеріал на довгі роки.

Продаж шиферу в інтернет магазині - основні переваги

І тільки лише надійний постачальник, в особі інтернет-магазину Велика База Будматеріалів, може надати якісний матеріал, який, поряд з сучасними матеріалами характеризується прийнятною ціною і відмінними характеристиками:

Купити шифер недорого в Харкові

Для перекриття будь-якого приміщення, будь-то будинок або виробнича будівля, необхідна велика кількість матеріалу. Тому, так важливо знайти постачальника, який зможе запропонувати якісний шифер за низькою вартістю. Наш електронний магазин дозволить вибрати листи шиферу по дійсно недорогій ціні. Вибираючи наш інтернет-магазин ви отримуєте відмінний сервіс і підтримку фахівців.

Види шиферу

Азбестоцементний шифер - є одним з найпоширеніших видів шиферу. Має саму економічну ціну. Виготовляється з цементу, азбесту і води. За допомогою азбесту, за рахунок його рівномірного визначення, створюється армована сітка, яка підвищує в'язкість і міцність матеріалу. Термін служби такого шиферу становить приблизно 30-40 років. Також зараз виробники фарбують даний шифер практично в будь-який колір. Ще варто відзначити, що даний шифер, через вміст бітуму, є отруйним. Єврошифер або, як його ще називають м'який шифер. Виготовляється з целюлози та інших мінеральних волокон, сполучною складом яких є різні полімерні матеріали, а також єврошифер просочується парами бітуму для поліпшеної водонепроникності. Даний шифер проведений з екологічно безпечних матеріалів. Термін служби складає 15-20 років. Пластиковий шифер. Якщо вам потрібна покрівля, яка пропускає світло, то цей матеріал підійде ідеально. Виготовляється з полімерних матеріалів, в основному це полівінілхлорид і полікарбонат. Термін експлуатації такого шиферу в середньому становить 15 років. Цей шифер має невелику вагу, вологостійкість, низьку горючість і високий запас міцності. Але маючи стільки позитивних якостей, важливо враховувати тепловий коефіцієнт розширення. Гумовий шифер. Виробляється із залишків скловолокна і гуми шляхом пресування. Цей матеріал має високу міцність, але при цьому володіє зовсім невеликою масою. Застосовується для створення покрівлі господарських приміщень і невисоких будинків. Але в Росії цей матеріал несильно поширений через свою досить високу собівартість.