cash, credit card
Підкладка під ламінат купити в Харкові (Україна), ціна на підкладку під ламінат за мм в інтернет магазині
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  11 - 53 грн
фильтр

Сортувати:

11.50 грн/м.кв.
Оптовая цена: 10.00 грн
- +
14.50 грн/м.кв.
Оптовая цена: 13.00 грн
- +
19.50 грн/м.кв.
Оптовая цена: 17.50 грн
- +
23.50 грн/м.кв.
Оптовая цена: 21.00 грн
- +
46.00 грн/м.кв.
Оптовая цена: 41.00 грн
- +
35.50 грн/м.кв.
Оптовая цена: 31.50 грн
- +
37.50 грн/м.кв.
Оптовая цена: 33.50 грн
- +
39.50 грн/м.кв.
Оптовая цена: 35.00 грн
- +
37.50 грн/м.кв.
Оптовая цена: 33.50 грн
- +
52.50 грн/м.кв.
Оптовая цена: 47.00 грн
- +
Одним з найбільш популярних підлогових покриттів в наш час є ламінат. Його просто укладати на підлогу, він досить міцний і надійний, не вимагає особливого догляду. Це підлогове покриття вражає багатством фактур і вибором відтінків. Купуючи ламінат, необхідно також подбати про покупку правильної підкладки під нього. В інтернет магазині Велика База Будматеріалів представлений кращий вибір покриттів для підлоги і підкладок під ламінат.

Навіщо потрібна і як укладати підкладку під ламінат

Багато громадян, купуючи ламінат, задаються питанням про те, а чи потрібна в принципі підкладка під ламінат і яку слід вибрати. Підкладка під цей вид підлогового покриття служить для запобігання його контакту зі стягуванням підлоги. Таким чином, вона перешкоджає деформації і руйнування ламінату. Серед функцій підкладки також додаткова звукоізоляція приміщення, зменшення втрат тепла і запобігання потрапляння вологи. Правильне укладання підкладки та ламінату на неї забезпечить стабільність підлогового покриття, не допустить появи скрипів і вібрацій про час ходьби по такій підлозі.

Види підкладок під ламінат

На даний момент випускається декілька видів підкладок. Ви зможете вирішити яка з них краще, вивчивши інформацію про їх основні найбільш популярні характеристики. Перший вид виготовляється з натуральних матеріалів - коркового дерева. Така підкладка має відмінні показники в сфері тепло- і звукоізоляції, не боїться вологи. Її основним недоліком є ​​висока вартість і не сумісність з системами теплої підлоги. Другий вид - спеціальна підкладка з пінополістиролу. Її використовують в приміщеннях з дефектами основи і в тих випадках, коли планується укладання теплої підлоги. Вона також відмінно поглинає шуми, але з часом може втратити форму. Третій вид підкладки проводиться з спіненого поліетилену. Це бюджетний матеріал, який здатний забезпечити волого і теплоізоляцію приміщення. Він оперативно укладається на основу, але і досить швидко втрачає форму внаслідок особливої ​​сприйнятливості до ультрафіолетових променів. Підкладки, вироблені з полімерних матеріалів, можуть бути фольгованою із двох сторін. Це виконується для досягнення кращих показників теплоізоляції приміщення.

Яка ціна на підкладку під ламінат

Для того, щоб визначитися скільки коштує підкладка під ламінат потрібно визначитися з видом виробу. Ціна підкладки залежить від матеріалу виготовлення і її товщини. Для того щоб ламінат служив довше потрібно підібрати підкладку необхідної товщини. Якщо підлога нерівна або є інші дефекти основи рекомендується використовувати більш товсту підкладку. Важливо знати, що кожен додатковий мм товщини виробу несе збільшення його вартості.

Купити підкладку під ламінат в Харкові

У нашому інтернет магазині Велика База Будматерілів ви можете замовити будь-який вид потрібної вам підкладки. Ми гарантуємо кращу вартість на всі товари і оперативну доставку обраних виробів до вас на об'єкт.