cash, credit card
Ціна на акрилові і силіконові герметики в Харкові.
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  59 - 151 грн
Производитель:
Тип:
Колір:
фильтр

Сортувати:

100.00 грн/шт.
Оптовая цена: 89.00 грн
- +
98.00 грн/шт.
Оптовая цена: 87.50 грн
- +
145.50 грн/штука
Оптовая цена: 139.50 грн
- +
145.50 грн/штука
Оптовая цена: 139.50 грн
- +
86.50 грн/шт.
Оптовая цена: 76.50 грн
- +
85.50 грн/шт.
Оптовая цена: 76.00 грн
- +
59.00 грн/штука
- +
Граматика - це пастоподібні суміші на полімерній основі, які застосовуються для заповнення щілин і тріщин і для герметизації вікон і дверей. Основна маса герметиків виробляється на основі акрилу поліуретану або силікону.

Купити акриловий герметик в Харкові

Акрилові застосовуються для заповнення щілин в бетонних і кам'яних поверхнях. Вони добре піддаються фарбуванню і довго не тріскаються. Це різновид герметиків без розчинника і з гарним зчепленням з усіма основними видами поверхонь (бетон, камінь, цегла, пластик). Тому якщо ви проводите зовнішні роботи, то швидше за все виберете саме герметик на основі акрилу. Поліуретанові герметики також еластичні і показують відмінну адгезію до більшості матеріалів. Вони застосовуються для скріплення тріщин в особливо нестабільних умовах (наприклад, якщо пошкоджений фундамент або будова стоїть в місці зсуву).

Силіконовий герметик за доступною ціною - інтернет магазин "Велика база будматеріалів"

Силіконові герметики застосовуються як для проведення внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Вони дають зчеплення з пластиком і навіть керамікою і склом. Тому це ідеальний засіб, якщо вам потрібно герметизувати зазори в кухні або ванній (кахель, сантехніка, мийки). На відміну від двох попередніх різновидів, силіконові герметики не рекомендується фарбувати. Всі три різновиди дають вторинне затвердіння протягом 24 годин. Все наноситься на підготовлену поверхню. Велика база будматеріалів пропонує хороший асортимент герметиків всіх видів. Якщо вам потрібно уточнити сферу і технологію застосування конкретного матеріалу (або ви не можете вибрати відповідний), просто зв'яжіться з нашим консультантом.