cash, credit card
Купити пластикові панелі в Харкові! Ціна.
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com

категории:

Цена:  11 - 222 грн
фильтр

Сортувати:

222.00 грн/м.кв.
Оптовая цена: 218.50 грн
- +
14.00 грн/м.пог.
Оптовая цена: 13.50 грн
- +
14.00 грн/м.пог.
Оптовая цена: 13.50 грн
- +
189.50 грн/м.кв.
- +
11.50 грн/м.пог.
Оптовая цена: 11.00 грн
- +
14.00 грн/м.пог.
Оптовая цена: 13.00 грн
- +

Купити пластик в Харкові за найнижчою ціною

Зараз пластикові панелі переживають другий пік популярності. У дев'яності пластик став затребуваним засобом створення інтер'єру, і багато хто став використовувати такі панелі, але пізніше відмовилися від них і стали вдаватися до інших матеріалів, мотивуючи це тим, що пластик дуже дешевий і виглядає неестетично. Сьогодні ж пластикові панелі знову стають затребуваними, багато в чому завдяки таким якостям, як:

У магазині Велика база будівельних матеріалів ви знайдете відмінний вибір пластикових панелей для облицювання стін та інших поверхонь. Крім традиційного однорідного забарвлення, ми пропонуємо вам панелі і комплектуючі з імітацією різних порід дерева і каменю. Варто відзначити, що хоча пластик сьогодні вважається дешевим і недовговічним облицювальним матеріалом, з часів першого піку його популярності ситуація змінилася. У продажу до сих пір є дешеві панелі кустарного виробництва, які відрізняє низька якість і відносно недовгий термін служби. Паралельно з цим проводяться і якісні матеріали, які пройшли міжнародну сертифікацію, нетоксичні і довговічні. Саме такі пластикові панелі і пропонує наш магазин. Вони стануть в нагоді вам, якщо ви шукаєте спосіб швидко надати естетичний вигляд поверхні з великою поверхнею (наприклад, стіни кухні або вбиральні). Готову стіну можна без праці помити, а також перебудувати або замінити пошкоджену деталь аналогічної. Хороша звукоізоляція також важливий фактор в сучасних панельних будинках, а специфіка роботи з панелями така, що облицювання можна провести з мінімумом пилу і будівельного сміття.