cash, credit card
Купити конвектори в Харкові! Ціна на електричні конвектори в магазині Велика Буд База
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
фильтр

Сортувати:

В умовах довгої і суворої зими, яка властива нашому клімату, питання підготовки до опалювального сезону актуальна абсолютно для всіх. Вибір, як правило, робиться між газовим і електричним носієм. Конвектор - це електроприлад, привабливий, в першу чергу, за рахунок своєї мобільності, автономності та безпеки.

Конвектор електричний - загальні характеристики

Конструкція приладу вкрай проста, по суті, він складається з нагрівального елементу (ТЕН), термостата і корпусу. Запорукою довгої служби є правильний вибір Тена, щодо типу приміщення. Різновиди елементів нагріву:

Купити електричний конвектор в Харкові

Таке велике місто, як Харків, надає широкі можливості вибору. Компанія Велика База Будматеріалів пропонує Вашій увазі тільки якісну продукцію від провідних виробників. Вибрати, а також замовити електричний конвектор, можна в нашому інтернет-магазині. Оформивши замовлення на сайті, Ви оціните значну економію власного часу.

Види електричних конвекторів

Даний товар представлений в трьох основних варіаціях:
На сьогоднішній день, чудово зарекомендували себе прилади французького виробника Atlantic Groupe, моделі Атлантик і Bonjour мають повну комплектацію, високі показники потужності і тепловіддачі, а також, офіційну гарантію на 5 років. Крім того, ці прилади безпечні навіть при експлуатації у вологих приміщеннях.