cash, credit card
Купити цемент М400, М500 в Харкові, ціна на цемент в мішках марок 400 і 500, каталог
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  118 - 284 грн
Производитель:
Марка:
Вага:
фильтр

Сортувати:

284.00 грн/штука
- +
127.50 грн/штука
- +
0.00 грн/штука
- +
0.00 грн/штука
- +
0.00 грн/штука
- +
0.00 грн/штука
- +

Цемент марок 400 і 500 в Харкові

Інтернет магазин Велика СтройБаза готова запропонувати купити цемент у Харкові, портландцемент найбільш популярних марок, а так само супутні ремонту та будівництву товари: гіпсокартон та профілі до гіпсокартону, пінопласт, пінополістерол, клей для плитки і багато іншого.

У нашому інтернет магазині ви можете придбати наступні види цементу:

ПЦ I - 500 ПЦ II / Б-Ш-400 Балаклія ПЦ II / Б-Ш-400 Міцний Дім 25 кг ПЦ II / Б-Ш-400 Міцний Дім 50 кг

Купити цемент М-400/500 в Харкові з доставкою

Інтернет магазин «Велика Стройбаза» представляє Вашій увазі цемент наступних марок:

Цемент марок М 400 і 500 Ви можете купити за доступною ціною в нашому магазині. Ми здійснюємо доставку по Харкову і області, або ж Ви можете приїхати за товаром в наш магазин за адресою м Харків, проспект Московський 247.

Купити цемент - ціна за мішок в Харкові

Цемент (від лат. Caementum - «битий камінь, щебінь») - це неорганічний штучний скорозшивач. Він є найпопулярнішим будівельним матеріалом у світі. При змішуванні з водними розчинами солей, водою, і іншими рідинами утворюється пластична маса, яка потім твердне і стає цегляновидною речовиною. В основному цемент використовують для виготовлення бетону і різних будівельних розчинів. Цемент для будівельних розчинів - це малоклінкерний композиційний матеріал, який призначений для штукатурних і кладочних робіт. Виготовляються ці розчини спільним помелом портландцементного клінкеру, а так же наповнювачів і активних мінеральних добавок. Наша компанія займає лідируючі позиції з будматеріалів в Харкові, так як ми завжди готові запропонувати Вам найнижчі ціни на цемент мішка і надійну співпрацю!

Етапи виробництва цементу

Цемент широко використовується в будівництві і до цього часу не було створено подібного матеріалу, який би володів такими характеристиками. Він входить до складу більшості розчинів, а саме при поводженні оздоблювальних робіт, для бетонування, штукатурки, кладки цегли і так далі. Проте етапи виробництва цементу відрізняють від раніше використовуваних технологій. До складу цементу входить велика кількість різних складових: глинисті, гліністоземлисті, вапняні породи, шлаки, золи і так далі. При виробництві цементу найбільш складним і дорогим завданням є видобуток клінкеру. Для цього спеціальні подрібнені вапняні породи піддаються термічному випалу при високій температурі і подальшому спіканню. Наступний етап створення цементу на увазі використання клінкеру і глини. Процес обробки даних елементів не тільки складний, але і дорогий:

Маркування та абревіатури цементів

Маркування цементу необхідна для розуміння відсотка добавок в суміші і здатності матеріалу витримувати навантаження. Цемент позначають літерними символами М або ПЦ, а також цифрами від 350 до 700, що визначає покладені навантаження. Крім цього, часто зустрічаються такі позначення:

Як і який вибрати цемент

Часто якість будівництва залежить від правильно обраного цементу. Недостатня міцність загрожує появою дефектів і руйнувань. Тому, перед покупкою важливо правильно досліджувати упаковку і маркування. Найкраще вибирати вироби, загорнуті в паперову двошарову упаковку. На пакувальному матеріалі важливо побачити необхідні експлуатаційні властивості: вага, маркування, виробника, дата виготовлення. Також важливо запитати продавців про особливості зберігання цементу.

Спосіб застосування

Залежно від проведення різних робіт можна отримати чисто цементний, цементно-вапняний або вапняно-гіпсовий розчин. Для приготування будь-якого з них необхідна вода, наповнювач і сполучна речовина. Від пропорцій будуть залежати властивості цементу. В результаті розчин може вийти жирним, худим або нормальним. Переваги і характеристики цементу:
Наші фахівці готові проконсультувати і надати Вам інформацію про цемент, його видах, властивостях, підібрати саме ту марку, яка підійде для Ваших будівельних чи ремонтних робіт, а також придбати цемент за доступною вартості, представлений в нашому каталозі. У Вас є можливість забрати товар саме вивезенням, або замовити доставку цементу по Харкову і Харківській області за доступною ціною. Доставка проводиться в найкоротші терміни.