cash, credit card
Купити клей для гіпсокартону в Харкові, ціни на клеї для гіпсокартону в інтернет магазині
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Производитель:
фильтр

Сортувати:

Клей для гіпсокартону в інтернет-магазині Велика База Будматеріалів
У процесі ремонту необхідний якісний клей для гіпсокартону. А ціни в Харкові від Великої Бази Будматеріалів викликають підвищений інтерес у покупців. Досвідчені будівельники кріплять гіпсокартонний лист (ГКЛ) на клей без попереднього монтажу каркасу. Це такі процеси, як:

  • вирівнювання стін з нерівностями - але не більше 50 мм;

  • обробка дверних і віконних укосів;

  • робота з вирівнювання стелі з кріпленням листа на шурупи.

Результат забезпечує оптимальну міцність. Зовнішній шар ГКЛ виконаний з будівельного картону, тому гарантує гарне «зчеплення» з в'яжучими клейовими складами. Подібна технологія прискорює проведення ремонтних робіт без втрати в якості.

Як вибрати клей для гіпсокартону: властивості, переваги

Вибираючи клей для гіпсокартону в Харкові необхідно враховувати наступні параметри: ціна, спосіб приготування, час застигання, витрата на один лист. На ринку можна знайти три види:
  1. Монтажна суміш. Вона створюється на основі гіпсу і полімерних добавок. Виготовляється у вигляді порошку, тому вимагає додавання води в процесі приготування. Робота з сумішшю для ГКЛ вимагає мінімум інструментів, економить гроші на металопрофіль.
  2. Спеціальний клей. Він поставляється в балонах і нагадує собою монтажну піну. Як правило, на 15 / кв. вистачає одного балона клею. Наноситься по всьому периметру листа з подальшим покриттям клейовим складом залишилася площині у вигляді смуг.
  3. Мастика на гіпсі. Вона містить в собі клей і вапно, а приготувати суміш можна самостійно. Однак, якщо ви не стикалися раніше з подібним - краще зупинити свій вибір на готових клейових складах для ГКЛ, який широко представлен в продажу.
В процесі проведення ремонту обов'язково враховуйте всі перераховані вище фактори, що дозволить домогтися відмінного результату.

Яка ціна на клей для гіпсокартону в Харкові?

Ціна на клей для гіпсокартону залежить від багатьох факторів, серед яких не тільки тип суміші, а й виробник. Вартість залежить від:

Наприклад, сухий клей для ГКЛ «Перлфікс» схоплюється протягом 30 хвилин і підходить для стін з нерівностями максимум 20 мм. Щоб зафіксувати один гіпсокартонний лист - знадобиться піввідра розчину.

Чому краще купити  клей для гіпсокартону в Великий Базі Будматеріалів?

У нашому інтернет-магазині представлений клей для гіпсокартону в Харкові який не вдарить по бюджету - більш того, допоможе заощадити на покупку металопрофілю для монтажу каркасу. Настійно рекомендуємо вивчати інструкції, що додаються до клейових сумішей, дотримуватися технологію і точно виконувати всі рекомендації. У каталозі ви знайдете продукцію від відомих виробників, а наша доставка - відбудеться навіть раніше, ніж ви очікуєте.