cash, credit card
Купити брус в Харкові, ціни на брус в інтернет магазині: каталог, фото, всі розміри
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  7 - 74 грн
Тип:
фильтр

Сортувати:

28.00 грн/штука
Оптовая цена: 22.00 грн
- +
34.00 грн/штука
Оптовая цена: 29.00 грн
- +
48.00 грн/штука
Оптовая цена: 37.50 грн
- +
74.00 грн/штука
Оптовая цена: 62.50 грн
- +
0.00 грн/штука
- +
0.00 грн/штука
- +
7.00 грн/штука
- +
0.00 грн/штука
- +
16.00 грн/штука
- +
0.00 грн/штука
- +

Купити брус в Харкові і області за низькими цінами

Брус, найчастіше, необхідний при будівництві, або якихось ремонтних роботах по дому. Також він є популярним матеріалом при будівництві каркасних будівель, і у нас клієнт може купити дерев'яний брус для дому та дачі різних габаритів. Здійснюючи продаж бруса, наш магазин ґрунтується на тому, щоб клієнт був задоволений покупкою, а у випадку з брусом, як з будівельним матеріалом, ми надаємо тільки дійсно якісний матеріал, здатний витримувати великі навантаження. Наявний у нас брус перевіряється перед продажем, що гарантує відсутність шлюбу. Брус не має тріщин, він не відвологлий і не гнилий, лише цельна деревина не має на поверхні спилов сучків, в подальшому випадають з основної структури бруса. Також, пропонований нами будівельний матеріал володіє правильною геометричною формою, що надзвичайно важливо при будівництві або ремонті. Клієнт може бути впевнений, що стіна з нашого бруса буде без щілин. Брус виготовлений якісно і не має дефектів на поверхні. Купити брус недорого в Харкові і області можна різних розмірів - 30 * 50 мм, 30 * 30 мм, 50 * 100 мм, 40 * 50 і довжиною в два метри, що дозволить використовувати його при зведенні стін, перекриттів, прибудов теплиць і так далі . Даний матеріал вважається одним із самих економічних будівельних матеріалів і користується великим попитом. Ціна на брус в Харкові буде цікава покупцеві і в нашому магазині можливо здійснити покупку за низькою ціною, яка буде варіюватися лише від габаритів бруса.

Брус недорого в інтернет магазині Велика База Будматеріал


Купувати у нас брус вигідно не тільки через якість матеріалу, але ще і грунтуючись на великий вибір розмірів і легкість оформлення замовлення та оплати. Велика База Будматуріалів піклується про клієнта і робить процедуру замовлення та покупки інтуїтивно простий, що економить час клієнта. Здійснюйте замовлення бруса через інтернет магазин Велика База будматеріалва і отримаєте якість в поєднанні з вигідною ціною.