cash, credit card
Декоративні штукатурки в Харкові. Низькі ціни. Доставка!
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com

категории:

Цена:  1236 - 2689 грн
Производитель:
фильтр

Сортувати:

2689.00 грн/штука
Оптовая цена: 2,283.50 грн
- +

Декоративна штукатурка короїд за найнижчою ціною в Харкові

Декоративні штукатурки - це багатофункціональний обробний матеріал, що дозволяє створювати імітацію мармуру, граніту, дерева, тканини та інших матеріалів. Тонкошарові полімерні штукатурки стали новим словом в технології проведення оздоблювальних робіт зовнішніх стін і всередині будівель. Згідно способу нанесення, готові декоративні штукатурки діляться на структурні і фактурні. Структурні штукатурки піддаються подальшому колорування, а рельєф в їхньому випадку створюється спеціальним шпателем, розрахованим на ту чи іншу фактуру. Фактурні штукатурки продаються вже пофарбованими в певний відтінок, і необхідний рельєф утворюється на поверхні без спеціального механічного впливу, просто завдяки особливому складу розчину.

Купити готову штукатурку "баранчик" в Харкові

На сьогоднішній день найбільш затребуваними є два продукти: штукатурка декоративна «короїд» Ceresit CT-63 (64) і штукатурка декоративна «камінцева» Ceresit CT-60. Це полімерцементні оздоблювальні матеріали, які відрізняє простота в застосуванні, універсальність, стійкість до перепадів температури і механічних впливів і, звичайно, приємний зовнішній вигляд. Готова поверхня добре «дихає» (пропускає конденсат, пар) і є вогнестійкою, що вигідно відрізняє ці продукти від традиційно використовуваних матеріалів.