cash, credit card
Цементна штукатурка в Харкові, ціна на цементну суміш для штукатурки стін
Замовити прорахунок location м Харків, пр. Героїв Харкова, 247 вул. Переможців, 6а clock пн - пт з 9:00 до 18:00 сб з 9:00 до 14:00 email bigstroybaza@gmail.com
Цена:  121 - 179 грн
Производитель:
фильтр

Сортувати:

159.00 грн/штука
Оптовая цена: 154.50 грн
- +
146.00 грн/штука
Оптовая цена: 142.00 грн
- +
121.50 грн/штука
Оптовая цена: 118.50 грн Оптовая цена: 66.00 грн.
- +

Цементна штукатурка в інтернет-магазині Велика База Будматеріалів

Для зовнішніх і при внутрішніх роботах успішно застосовується цементна суміш для штукатурки стін. Її відрізняє простота використання, міцність, тривалий термін експлуатації і низька вологоємність. Готову суміш легко приготувати - процес займає хвилини, що скорочує час на проведення ремонту.

Види цементної шктукатурки

Залежно від складу, цементна суміш для штукатурки стін буває:
  1. Піщана, яка передбачає наявність двох основних компонентів. Основою є цемент різних марок, в залежності від витримки навантаження. Наприклад, М150 і М200 підходить для внутрішніх оздоблювальних робіт, а М300 використовують для зовнішніх, фасадних. Другою частиною складу виступає річковий або кар'єрний пісок різних фракцій. Так, великі гранули забезпечують якісну чорнову обробку, а дрібні фракції - створюють гладку, чистову. Традиційна пропорція піску та цементу в розчині становить 1: 3, але може змінюватися.
  2. Вапняна - в порівнянні з піщаною, така штукатурка характеризується меншою вагою і більшою пластичністю. Включає в себе три компоненти: цемент, пісок і вапно в пропорції 1: 5: 1. У готових сумішах часто присутня поліпропіленова фібра і водоутримуючі добавки. Склад відрізняє висока міцність, здатність підтримувати оптимальну вологість у приміщенні. Крім того, вапно має бактерицидні властивості, протистоїть грибку і цвілі. Суміш відмінно адаптується з багатьма матеріалами для оздоблення стін, вважається універсальною.

Слід зазначити, що приготувати цементну суміш можна самостійно. Однак для цього необхідний досвід і час, тому краще всього купити готові склади. 

У чому особливості складу цементної суміші для штукатурки?

Коли цікавить цементна штукатурка - ціна важлива, а також характеристики самої суміші:

Слід також враховувати загальний час висихання розчину, який може досягати двох тижнів. 

Яку краще вибрати і купити цементну суміш для штукатурки?

Все залежить від виду робіт. Наприклад, піщано-цементна суміш для штукатурки стін застосовується в неопалюваних, вологих приміщеннях. Вона ефективна при обробці фасаду. Суміш часто використовують для ремонту на балконах, у ванних кімнатах, на лоджіях. Ціна на вапняну цементну штукатурку трохи вище, і вона відмінно зарекомендувала себе для роботи по кам'яних і дерев'яних поверхнях. Серед кращих виробників слід відзначити таких брендів, як KNAUF, Ансерглоб і Корал. У Великий Базі Будматеріалів представлена ​​якісна штукатурка цементного типу - за доступною ціною і з оперативною доставкою до місця проведення ремонтно-будівельних робіт.